Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha utálok...

Mennyire normális, ha utálok busszal járni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor tömegnyomor van. Meg bármikor kellemetlenség érhet ennyi ember között. Részeg szállhat fel balhézik. Ha fáradtabb vagy, nem bírsz leülni gyakran.
2021. júl. 14. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
A buszok állapotáról még nem is beszéltem.
2021. júl. 14. 11:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is emlekszem mikor ultem utoljara buszon, vagy akarmilyen tomegkozlekedesi eszkozon ... amiota jogositvanyom van, sajat autoval jarok. Persze tobb koltseggel jar egy autot fenntartani, de a kenyelmi komfortja nekem megeri a plusz koltsegeket. Nincs nyomorgas, haztol-hazig visz es meg a radiot is hallgathatom kozben :)
2021. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne is mondd, én gyűlölök! Jogsim megvan 2 éve, de kocsim még nincs, de már alig várom hogy végre össze tudjak gyűjteni egy normális autóra..Bár az megint más kérdés, hogy forgalomban is vannak őrültek, meg bunkók. Utálom a tömegnyomort is, és ha nem tudsz arrébb menni, mert már nincs hely, akkor k.anyáznak meg beszólnak, stb. Sok bunkó. Volt egyszer hogy a villamoson már alig fértünk, aztán az ajtóban tudtam állni, de nem az hogy közvetlenül, aztán egy hülye vén nő ráb@szott a kezemre és beszólt hogy húzzak arrébb az ajtóból.. Csak tudnám hova, ha egyszer 1 lépésnyi hely sincs..
2021. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99%-a nem szeretetből jár tömegközlekedéssel, hanem mert nincs más választása. Ha 10 km-nél kevesebbet utazol és megoldott az infrastruktúra és tárolás, járj biciklivel. Vagy mostanában vannak felfutóban az elektromos rollerek, ha nem bírsz tekerni, vagy tartasz a leizzadástól (nem mintha nyáron a tömegnyomorban nem izzadnál egy zárt járműben9.
2021. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem szeret buszozni, pláne tömegben.
2021. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem szereti csak muszájságból utazik vele. Tömegnyomor, buszok állapota, tiszta kosz, van olyan busz hogy ki se látsz az ablakon mert olyan mocskos az ablak, nincs klíma, régi buszokon beszorul az ablak és még levegő sincs
2021. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor, melyik vonal, milyen busz. Sok helyen a nyálukat csorgatnák, ha náluk is csak ekkora tömeg lenne... Nekem semmi bajom a tömegközlekedéssel az esetek 99%-ában.
2021. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!