Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azalia fogamzásgátlóról...

Azalia fogamzásgátlóról valakinek véleménye? Ára?

Figyelt kérdés
Ezt írta ki az orvos de neten keresgélve azt olvastam hogy valakinél tej csökkenést okozott. Én is szoptatok és nincs valami sok tejem így sem. Így tartok tőle
2021. júl. 15. 10:10
 1/2 anonim válasza:
Szia! Látom már több mint 1 hónapos a kérdés, gondolom már nem aktuális, de hátha másoknak segít. Ezt írta fel a dokim 6 hetes kontrollon, el is kezdtem szedni. 2 hétre rá megjött a menzeszem, és a tejem is elkezdett fogyatkozni. Addig rengeteg volt, aztán szépen egyre kevesebb. 4 hónapig tudtam így csak szoptatni sajna, 2,5 hónapig volt elég, hogy nem kellett pótolnom. Kisfiam fél éves, a ciklusom agyrém
2021. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nem váltottam ki végül mert láttam sokaknál ez volt a tünet mint nálad.. Hatással volt a tejre meg a menszeszre is
2021. aug. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!