Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dudor lehet ez? Orr...

Milyen dudor lehet ez? Orr piercing mellett.

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja újra szúrattam az orr pc-met. Szépen be is gyógyult, kivártam az időt, amit mondtak cseréig. A kisfiam többször bele kapott véletlen, és lett közvetlen a lyuk mellett / rajta egy dudor. Nem fáj, igazából nem történik vele semmi, csak van. Néha jön belőle genny ha piszkálom, illetve vér. Nem hiszem, hogy vadhús, mert volt már olyanom, ez nem tűnik annak, sokkal inkább egyfajta gyulladásnak. Már többször kivettem a pc-t, fertőtlenítettem, betadinnel kentem. Most vissza tettem az eredetit. Egyébként nem fáj, csak nyilván csúnya látvány az a pattanás szerű akármi, mit csináljak vele? Vagy inkább vegyem ki és engedjem el? Próbáltam tetrant is tenni rá, de úgy vettem észre, hogy akkor elkezd növekedni..

2021. júl. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy keresd fel a piercert, aki szúrta. Nekünk itt gyakorin elég nehéz találgatni látatlanban, ő meg nyilván szakember, biztos készséggel segít.
2021. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy vidéken szúrták, Pestről jött akkor le a csaj egy tetováló szalonba, és pár napig itt volt és csinálta a piercingeket. Más pc-s pedig sajnos nincs a közelben. :/

A tetováló viszont nem túl sok mindent tudna szerintem hozzáfűzni

2021. júl. 16. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a piercert. Vagy e-mailezz neki. Esetleg küldj neki facebookon üzenetet. Valószínűleg vagy teafa-olajat, vagy hidrogén-peroxidos ecsetelést, vagy tetrán-kenőcsös kenegetést fog javasolni.
2021. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!