Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 'barátnőm', aki...

Van egy 'barátnőm', aki szomszéd faluban lakik (10-15 km-re tőlem), és gyakran jön oda, ahol lakom, ha jön fellépni egy média személy. Most is akar, de későn megy a busza (? bővebben lent)

Figyelt kérdés
10:40-kor (asszem), nálam akar aludni, de én még mennék el este egy humorista fellépésére, aki nem tudom mikor végez, plusz 1,5 szobás lakásban nem tudnánk hová tenni, mert se matrac, se ágynemű.
2010. aug. 27. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ja.
2010. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi a teendő?
2010. aug. 27. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor nem tudnád elszállásolni, meg ahogy érzem, nem is nagyon szeretnéd. Te este hánykor mész el? Mert ha tudod akkor hazakísérhetnéd vagy valami.
2010. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Vigyen egy hálózsákot aztán aludjon a szőnyegen.

Egy párnát azért adhatsz neki :)


Este meg menjen veled a humoristát is nézze meg.

2010. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, meg nem is akarom, igen. Végülis semmi 'közöm' a csajhoz, csak rám akaszkodik. Fel kell hívnom hamarosan, hogy jöhet e. MArad az a verzió, hogy anyám nem engedi, meg nem tudnánk hová tenni. Ennyi.
2010. aug. 27. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Küld hozzám :P

19/F

2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!