Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézhet ki tiah ki lehet ő?

Hogy nézhet ki tiah ki lehet ő?

Figyelt kérdés

Aki követi tudhatja mostanában született kisfia előtte pedig nem volt túl sokat jelen az instan nyilván terhessége miatt is.

Miután megszületett kisfia minden régebbi képét letörölte tiszta lappal indította az instajat.

Tegnap volt egy kisebb balhe ami a párjával King bj es a kiadóval kapcsolatos volt

Rámentem a kiado oldalara es rengeteg story sorozatot találtam amibe tiaht Gréta Lillaként neveztek meg

Pontosabban valami olyasmi hogy valaki próbálta rávenni greta Lillat szakítson King bj vel vagy fordítva es mint tudjuk King bj tiah párja

Ezután rákerestem instagrammon Gréta Lilla nevű felhasználókra es találtam is egy lányt aki esélyes lehet hogy o tiah

Van egy kép a házukról belülről Gréta lilla nevezetű lany oldalán ahol fogja a kulcsokat es az tiahek haza

Aki követi vagy látta régebben par sztoriját vagy képét felismeri

A tiktokon lévő video amit kitett mikor nőtt a pocakja ugyan abba a szobába van fényképezve ahol Gréta lillanak is van egy tükrös szelfi kepe

King bj oldalán is látszódik egy par részlet a házból aki össze teszi ezeket a képeket levághatja ugyan az

Egyedül azért nem vagyok benne biztos mert tiahnak nagyobb szája es szemei vannak mint ennek a lánynak de lehet csak a maszk miatt szoktuk mar meg ot így ti mit gondoltok?



2021. júl. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

ez pont így an ahogy írod! én is erre a következtetésre jutottam!

a kamera miatt is lehet kicsit már a szeme... szal szerintem ugyanaz!

2021. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Be tudnátok linkelni az instagram profilját? Ezt, amit találtatok?
2021. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2021. júl. 21. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gréta Lilla Bj exbarátnője.

Tiah igazi neve Topa Barbara, aki egy hivatásos prosti volt régebben, nem véletlenül takargatja az arcát. A képein is látszik, hogy nem egy gátlásos ember, hiába a maszk és a letörölt képek, a múltján nem változtat semmit.

2021. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csordás Gábor és Topa Barbara gyermeke: Zente Márk,
2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Tiah = Topa Barbara, de ma a Fazekas Nikolett nevet használja, és a Futó utcában el, a Corvin pláza közelében. A Life1 Corvinba jár edzeni. Minden stimmel: tetkók, orgánum, ruhák, pasik (BJ King és előtte Essemm), 2 macska (1 hosszú szőrű és 1 rövid szőrű teknőc), régmúlt és közelmúlt (drogos prosti), táncos múlt és jelen, paranoid skizofrénia, stb. Jelenleg egy night club-bot üzemeltet, lányokkal, tehát mádám lett belőle. Dubai-i és amerikai “kalandok”, barátság és közös “sors” a hírhedt Éden Snezivel. Az előző helyet, amit “menedzselt”, a lakók bezáratták, most újabb helyen nyomul, és kamatoztatja szerteágazó alvilági tapasztalatát és kapcsolatrendszerét.
2022. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy néz ki a sok kés után, mint Mickey Rourke. Visszataszító plasztikszörny.
2022. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!