Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék az életemmel?

Mit kezdhetnék az életemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak napok, hogy jól vagyok, de sajnos egyre sürűbb az olyan nap, hogy nem érzem jól magam az életemben. Egyre nehezebbnek és nyomasztóbbnak érzem. Felkelek, dolgozom, és otthon is dolgozom, de otthon sem érzem jól magam. Van 1-2 olyan tevékenység még amiben jól elvagyok, de nem tudok ezekkel mindíg fogllakozni. A lényege az, mintha kőből lennék, nehéznek érzem magam testileg és lelkileg is, és úgy ézem nincs menekvés



2021. júl. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológusnál jobban senki nem tud neked ebben segíteni.
2021. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat, először hasonneműeket, mint Te vagy, aztán akár közösen vagy egyenként ismerkedjetek a más neműekkel.
2021. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sport, fogyi. Változtass valamit. Azt csináld amit szeretsz
2021. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az vált be hogy találok minden napra valamit amiért aznap "megérte felkelni". Mittudomén hétfőn megnézel egy filmet, kedden mozogsz valamit, szerdán találkozol barátokkal, ismerkedsz, csütörtökön elmész masszíroztatni, pénteken a hét levezetéseként én mindig edzettem.
2021. júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!