Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdhetnék az életemmel?

Mihez kezdhetnék az életemmel?

Figyelt kérdés

19 vagyok, még gimis. Itthon lakom, a szüleim tartanak el. Nem érdekel senki és semmi, utálom a sulit, de bár leérettségizni szeretnék,mert tudom az nagyon is kell.

Nincs életcélom, semmi,nem tudom mihez kezdhetnék. Igazából munkára való sem vagyok, hiszen egy 19 éves csontsovány,és elég bajos egészségű lánynak,kinek még diplomája sincs,annak esélye sincs, esetleg utcaseprőnek (vagy annak se?).

Szabadidőmben, vagyis a tanulási órákon kívül a gép előtt ülök,vagy filmeket bámulok.

Elég gáz ez így,és mindennap azon töprengek mi lesz majd velem,és félek a jövőtől.

A számítógépet szeretem,ezenkívül pedig az írogatást,egy időben blogot is vezettem,de már az is lejárt.

Fogalmam sincs mi lesz,és hogyan,ha egyszer mindent megunok,és eldobok magamtól.


2011. jan. 3. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd fel az iskola mentálhigiénés szakemberét, vagy pszichológust. Ők segíteni fognak megtalálni a célod. El vagy kenődve és nem reálisan látod az életet.
2011. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is utálom a sulit,szerintem rajtunk kívül is vannak olyanok akik rühellik,én főként a társaságért járok be,és nem a tanulás miatt.

Biztos vannak barátaid,vagy legalább ismerőseid.Kerülj hozzájuk közelebb,járjatok el bulizni,szórakozni,ismerkedjetek ,szakadj el a géptől egy kicsit,próbálj ki egy másik létformát.

2011. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!