Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tudok fordulni azzal,...

Hova tudok fordulni azzal, hogy a munkahelyemen meggyanúsítottak, hogy direkt mentem el betegállományba? Ami nem igaz.

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

gyanúsítgatás, vagy büntetés, fizulevonás, stb. stb. volt...??


Gyanúsítgatás (szóbeli) ellen semmit nem tudsz csinálni...

2021. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, még nem. Csak mondogatják, hogy biztos nem voltam beteg. Ma jöttem vissza. HA fizuelvonás lesz. hova menjek?
2021. júl. 26. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyi döntőbíróság a neve, vagy régebben az volt.

A munkaadó nem jogosult eldönteni, hogy kamuztál vagy beteg voltál-e valóban. Az orvos keresőképtelenségről szóló papírját köteles elfogadni.

2021. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a főnök nem hiszi, forduljon az orvosodhoz, de engedélyezned kell, hogy rólad közöljön neki ilyet.

Ha fizetéselvonás lenne, azt bizonyítania kell neki. Azt pedig csak orvostól kapná meg, amit az orvos nem ad ki neki, mert önmagát sodorná bajba.

2021. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írják, törvényesen nem vonhat le semennyit - csak azért, mert elmentél betegállományba!


És felmondást se írhat, ilyen okból kifolyólag....

2021. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betegseged idejere nem jar fizetes ... beteg tamogatas jar ... amit a TB fizet.
2021. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadaskodni veled szemben nem tudnak, hiszen valoszinu egy orvos kuldott betegallomanyba, tehat max az orvosban ketelkedhetnek.
2021. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!