Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyemen fellázadtak a...

A munkahelyemen fellázadtak a munkatársaim mert elfogyott a tisztított víz a ballonból, szerintetek normális az, hogy emiatt ribilliót csapjanak? Van fizetésük, van csapvíz, nem értem, mi a probléma?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen rendben van. Miért fogyott el, miért nem pótolod. Kötelességed lenne.
2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy az én kötelességem lenne? Nem az én feladatom.
2021. júl. 28. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Számukra az a probléma, hogy elfogyott a tisztított víz a ballonból. Akár érted, akár nem.
2021. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha védőitalként van akkor jogos.
2021. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Bár nem írtad, de azt olvastam ki a kérdésből, hogy főnökük vagy.

Ha egyenlő partnerük vagy, akkor meg mit sírsz itt, hogy lázadoznak.

2021. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Először is, nem mindenhol jó minőségű a csapvíz. Másodszor pedig, ha már van tisztított vizes ballon, akkor jogos az elvárás, hogy használni is lehessen, főleg ilyen melegben. De akár meg is kérdezhetnéd a munkatársaidat, hogy őket miért zavarja ennyire. Ők biztos jobban tudják, mint mi látatlanban.
2021. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23 fokban ülnek itt, lelegelik az összes csokit és bár itt Budapesten az ivóvíz nagyon finom és a rendszer tisztított, ők nem hajlandóak onnan inni soha, egyenlőek vagyunk, szakértőként. Mondtam nekik, hogy most már hagyják abba, holnap jön a víz, nagyon örülök, hogy ez a nagy problémájuk, hogy nem kapnak ingyen pi vizet. Van fizetésük, vegyenek vizet, ha nem felel meg nekik a normális víz.
2021. júl. 28. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, én rettentően sajnálom a munkatársaidat, hogy veled egy levegőt kell szívniuk.

Szerintem kérd meg a főnöködet, hogy vitesse el a ballont. Nem kell hűteni a helységet, nem kell papír a mosdóba, törülköző, szappan.

De várj, szék sem kell, meg asztal. Vegyenek maguknak.

2021. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azok munkaeszközök, a csapból folyik a víz. Ez nem all inclusive wellness center.
2021. júl. 28. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
És neked ez miért okoz ilyen lelki gyötrelmet? Nem lennék a kollégáid helyében. Ilyen munkatárs megkeseríti a mindennapokat.
2021. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!