Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagálna az emberiség,...

Hogy reagálna az emberiség, ha elkerülhetetlen lenne a világ vége?

Figyelt kérdés

Jönne egy meteor pl. és nem lehetne védekezni, ez nyilvánvaló lenne, kevés lenne az idő, túl nagy a becsapodás stb.


Mindmeghalnánk kb 1 hónap múlva. Hogy reagálna az emberiség? Te mit tennél?



2021. aug. 2. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországot az egészet a Gyurcsányra kennék, és ezzel a dolog el lenne intézve.
2021. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Megternenek és biztos megnőne a templomok latogatottsaga
2021. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 belapus ***** válasza:
100%
Sokan cipelnék haza a lopott, nagy képernyős LCD tévéket.
2021. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Sokféleképpen.

Egyesek nem hinnék el, azt mondanák, hogy csak hazudnak megint.

Mások imádkoznának.

Megint mások még gyorsan elmennének oda, ahová mindig is vágytak.

Lennének, akik végig rettegnének.

És lennének a közönyösek, akiket nem érdekelne ez a hír.

2021. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ti mit csinálnátok?
2021. aug. 2. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit csak ülnek mind egy tejbetok letablozva és nem szólnek semmit
2021. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én rengeteg finomságot ennék, nem törődnék a fogyókúrával.
2021. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Összeomlanna minden, nem?


Közbiztonság

Légitársaságok

Éttermek

Boltok

Stb.


Mindenki az egyéni vágyait akarná megvalósítani, csak a legelkötelezetebb maradnának szolgálatában

2021. aug. 2. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Képlet vége tetszik/jut eszembe. Az emberek szaladgálnak mindenfelé. Lopnak, ölnek. A baleseteteknél a hatóságok/mentősök/tűzoltók próbálják tenni a dolgukat, de ugye erőn felül megy ez. Egy idő után nekik is elegük lesz, besokallnak. Rájönnek, hogy mindegy. A tőzsde -amint értesítik érdemben a lakosságot- összeomlik. Leáll minden.


1#

Lehet:D Soros volt. Feriék tehetnek az egészről, stb. Közben meg ők mennének először az óvóhelyekre.


Én azt mondom, ha minden mindegy, akkor le lehet ülni, el lehet szívni azt a szivart (vagy kettőt). Meg lehet inni a söröcskét/borocskát. Jöhet a zöld is. És ilyen illuminált, betépett állapotban már nem olyan kellemetlen a világvége. Csak mondom, én így csinálnám.

2021. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez a kérdés: felesleges óvóhely. Biztos elpusztulunk: nem ilyen klasszikus óvóhelyre menekülős/meteor felrobbantós sztorira gondoltam. Az lenne a csavar: nincs esély. A Holdat kitéríti a pályáról egy kisbolygó amit nem vettünk észre - s darabokra szaggatják a Földet. Pl. Persze akkor is lennének világvége tagadók. Talán megerősödnének a vallások.
2021. aug. 19. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!