Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces történeteket irnátok?

Vicces történeteket irnátok?

Figyelt kérdés

Nekem.

Most történt

Aludtam délután mert beteg voltam. Nem szoktam amugy délután aludni. Amikor felkeltem megyek át. Apa ült az iróasztalnál. Azt hittem reggel van. Mondom

Szia anya! Jó reggelt!

Erre apa:

Egyrészt apa vagyok

Másrészt nem reggel van.😁😁


Van még egy csomó ha gonfoljátok irok még.

Ha nem alarja mindenki itt elmondani irhat privit.



2021. aug. 5. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulást!

Ha szeretnél írni, szívesen olvasgatnám a történeteidet! :)

2021. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi

Majd irok

2021. aug. 5. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez valamikor tavaly ősszel volt, szintén ilyen "félig még alszom" szitu:

Megyek munkába, a kocsi ha jól emlékszem épp szervizben volt, szóval hosszú idő után először a buszmegálló a cél. Korán reggel volt, köd, sötét, látótávolság fél méter. Odaérek, egy ember volt ott rajtam kívül, nyilván illedelmesen ráköszöntem.

Aztán látom, hogy ez az ember nem más volt, mint egy háttér nélküli Győrffy Pál az üvegezett bódé falára ragasztva...

Körülnézek, rendben, nem látta senki. Kivéve persze azt a kb 8 éves gyereket és anyukáját, akik mögöttem jöttek...

2021. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy éjjel felriadtam, és meg voltam győződve róla, hogy reggel van, bár sötét. Az órára rápillantva hat óra múlt öt perccel. Lázasan készülődtem a munkába, egyre kifogásokat keresve, hogy miért késem, mert valszeg nem hallottam az óra csörgését. Még el is indultam dolgozni, amikor valami miatt azt éreztem, ez így nem stimmel. Kikotortam a telefonom. Nem akartam hinni a szememnek: még csak HAJNALI EGY körül járt az idő, mert mint kiderült, hogy a fél egyet néztem hat óra három percnek. Ez kétszer is megesett, másodszorra nem indultam a munkába, mert még otthon feltűnt, hogy valami nem stimmel. Ilyenkor nagyon soká lesz reggel.
2021. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Haverom egyszer vett egy ecigit. A nagyokos bement a WC-be, "rágyújtott", hát nem bele ejtette?!?!
2021. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szupi mindenkinek ment zöld.

Vrlem szintén tőrtént olyan hogy mentünk plázába és egy kirakat előtt volt egy manöken és én oda köszöntem neki. A szüleim elkezdenek nevetni. Én kérdeze mi olyan vicces. Akkor vettem észre hogy az nem egy igazi ember😂

2021. aug. 6. 11:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
LOL kérdező
2021. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jéé, most írtam pont ki ugyanilyen kérdést. 🙂


Az én történeteim (bemásolom):

Egy élmény sportautó vezetésen voltunk hármasban: a pár hónapos babánk, a férjem és én. A férjem részt vett egy plusz programon, amire mi nem mehettünk, sétarepülésre ment. Én majd be pisiltem és mivel a babát nem tudtam a mosdóba bevinni, idegenekre nem bízom, ezért rászántam magam, hogy a közeli puszta közepén pisilek. 10 percig gyalogoltunk, egy lélek sem volt sehol, találtam egy tökéletes bokrot. Szépen lehúztam a bugyim, örültem, hogy végre majd pisilek egy jót, erre a semmiből feltűnik egy sétarepülő a férjemmel és még 4 emberrel a fedélzeten. Telibe a fehér fenekem felett repültek, nagyon közel. Előttem pár méterre a kislányom egyedi, feltűnő babakocsija, amivel előtte mindenki látott. Szégyenemben lehajtottam a fejem és pisiltem tovább, mert nem akartam, hogy ahogy felállok még szemből is villantsak nekik egyet. 😃😃😃 A legkínosabb dolog az volt, hogy a férjemet egy kisbusszal később visszahozták a repülésről és a hatalmas területen lévő 200 parkoló autó közül pont a miénk előtt tették ki őt, az összes utassal együtt, akik udvariasan még köszöntek is nekünk, ahogy ott álltam szégyenkezve a rikító babakocsival magam mellett.


A másik történetem, hogy egyszer véletlenül a férjem fekete autója helyett egy másik férfi fekete autójába szálltam be. Nem is néztem az arcát, csak az anyósülésén éppen kezdtem volna helyet csinálni magamnak és már épp le akartam cseszni, hogy mi ez a kupi, mire megszólalt mellettem egy idegen férfi mosolyogva, hogy "Biztos ide akartál beszállni?" 😃😃😃 Mondtam, hogy bocsi nem és kiszálltam. Hazáig nevettem, a férjem majd morgott.

2021. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam: nagyon jókat írtatok!🙃
2021. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Próbálom röviden fogalmazni.


Barátaimmal ültünk a padon,előttünk ült egy másik padon egy részeg csöves meg egy csávó ,nagyban magyaráz az a pali neki ezt-azt meg minden erre a csöves megszólal:

-"Te ki a f*szom vagy?"

Már itt kezdtem magam elnevetni :D XD


További párbeszéd:


Egyszer csak az a fickó elköszön attól a csövestől,menne el,de egyszercsak út közben megfordult,tett egy kört,a padot átmászta ilyen köríves rúgással miközben tartotta magát az egyik kezével k és egy szenvics volt a kezébe,odaviszi ahhoz a csövesnek és kérdezi tőle:


-Mond csak,ettél ma valamit?

-Hát öhm izéjj...pájinkát.

-Oké,fogd meg ezt,fogadd el szeretettel,addig egyed míg,meleg,jó étvágyat...

-*így nézi 5 másodpercig,végignéz rajta erre hirtelen megszólal*:"Ez mi a fhaszom??"

-Szendvics,addig egyed míg meleg,na de nekem mennem kell,vigyázz magadra,szia,jó éjt!

Erre az a csöves megvárja míg elmegy,amikor elment előhúzott egy eldugott pálinkát (még mi sem vettük észre :D ) beleiszik,rám néz erre ilyen összehúzott szemmel meg szájjal elkezdi: "Ijj,a k*rva anyámat" erre meg kidőlt XDDDD

2021. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!