Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy nyomtatott mintás...

Ha egy nyomtatott mintás pólót befestek textilfestékkel, a mintát is megfogja a festék?

Figyelt kérdés

Van egy fekete pamut pólóm, aminek kikopott a színe, és gondoltam újra festem textilfestékkel. A probléma viszont az, hogy az elején és a hátulján is nagy, nyomtatott kép van, és ezt értelemszerűen nem szeretném átfesteni. Ha ez lehetséges, milyen fajta festéket ajánlanátok hozzá, ha pedig nem, mi más mód lehet rá, amitől újra fekete lesz a póló?

Válaszokat előre köszönöm!



2021. aug. 8. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem tudom mennyire megoldàs,hogy valami erős ragasztópapírral leragasztani a feliratot.
2021. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs jó megoldás. A festék mindent megfog. Ha nem jól csinálod, akkor a kezedet is valarhatod napokig, a mosógépet, festőedényt is befogja.

És a kész munka is engedni fogja a színét.

Amit előttem írnak sem járható, mert nem elég a felületet elzárni a festéktől.

A szálak annak is alászívnak. És olyan ragasztóról sem tudok, ami a helyén maradna.

Esetleg a batikolásnak nézz utána.

Persze sajátosan alkalmaznád.

Nem tudom, higyan lehetne az ábrát megvédeni.

Viasszal átitatni a kérdéses részt megoldás lenne esetleg hideg textilfestékkel.

De van olyan?

Én nem tudok.


Egyébiránt nem Justin Bieberes póló ez?

2021. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!