Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kételkednek annyian a...

Miért kételkednek annyian a szellemek létezésében?

Figyelt kérdés
Azt mondják azért mert,nem bizonyított tudományosan...Kérdezem én...Mégis hogy lehet ezt bizonyítani?Hiszen NEM mindenki látja őket...Aki meg azt mondja,hogy látott(valóban!)azt már elnézést a kifejezésért de hülyének nézik,pofán röhögik.És ő hogy bizonyítsa,amikor ha lefotózza vagy nem látszik SEMMI,vagy ha látszik valami azt mondják,hogy ő csinálta kivetítéssel stb...Akkor kérdezem én mégis,milyen bizonyítékot várnak el?
2008. dec. 10. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem kételkednek hanem félnek hinni bennük!
2009. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Félünk vagy sem akkor is itt vannak körülöttünk tudom mert érzem a jelenlétüket. Hallom őket. Ha egyedül vagyok a szobában érzem ahogy lélegeznek, susognak mozognak. Megérintenek. Néha hallom őket és látom ahogy suhannak az egyik szobából a másikba. Nem vagyok bolond, de átlagos ember se. Aki elhiszi elhiszi aki nem nem ennyi.
2009. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te édes pofa nem bolond vagy hanem beteg!
2009. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!