Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Májusban szereztem meg a cukrász szakmám. Már nagyon szeretnék dolgozni, viszont borzasztóan félek. Nem hiszek magamban, úgy érzem, hogy nem vagyok elég képzett, pedig nem végeztem rosszul a vizsgán (4es lett). A legutóbbi gyakorlati helyemen elég rossz tapasztalatokat gyűjtöttem ami miatt még inkább félek elmenni cukrásznak. Nem voltam ott béna, de mégis annyira rosszindulatúak voltak néhányan velem pedig én nagyon igyekeztem. Emiatt agyaltam, hogy elmegyek akkor máshova dolgozni de még oda sem merek jelentkezni. Nagyon félek, hogy nem fogok tudni helytállni. Nem értem magam, mert egyébként senki nem gondolná ezt rólam, mivel alapjáraton mosolygós vagyok, beszédes, laza. Könnyen kijövök akárkivel és feltalálom magam bármilyen helyzetben. Szóval még antiszoc se vagyok mégis most rettegek az új kollegáktól, vagy hogy mennyit fogok bénázni majd meg biztos mindenki terhére leszek. Pedig annyira szeretnék dolgozni, de olyan szinten félek, hogy nem merem leadni sehova se az önéletrajzom. Nem értem miért van ez? Volt osztálytársaim már rég dolgoznak én meg csak irigylem őket, hogy nem olyan elbaszottak mint én, aki gátlásokkal küzd. Nem lustaságból van ez az egész, mert igenis akarok és szeretnék dolgozni mert megőrjít ez a semmittevés. Egyszerűen nem értem mi van velem?!
2021. aug. 11. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed. A szakmai oklevél még nem elég. Sok-sok gyakorlat kell

egy jó mester mellett. Tehát az a feladat, hogy jól helyezkedj el, akitől sokat tanulhatsz.

2021. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!