Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Stephen King- regény a...

Melyik Stephen King- regény a legkevésbé ilyesztő?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát írt fantasy műfajú könyveket is, szóval valószínűleg azok között van a legkevésbé ijesztő.

Ha horrorra gondolsz, akkor nem tudom, mert még nem olvastam olyan sokat, de azért ezek nem olyanok hogy ijedtedben eldobod a könyvet, viszont volt már olyan velem, hogy 1-1 aktuális könyv olvasása közben többször megnéztem, hogy zárva e az ajtó...

Azok közül amit olvastam talán a Kedvencek temetőjét tudnám ajánlani, az nem igazán ijesztő, sokkal inkább nagy hangsúlyt fektet a lélektani folyamatokra, főleg a gyászra, persze természet feletti és horrori elemekkel tarkítva. A legjobb könyvei közt tartják számon.

2021. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. aug. 14. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Horror kategóriából én is a kedvencek temetőjét ajánlom, de elég "lightos" a Christine, és a sárkány szeme is.
2021. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az egyik kisregénye a Stand by Me! (Állj ki mellettem/ Állj mellém magyar címmel) a kedvencem tőle. Nem ijesztő, de mégis teljesen lekötött. A Remény rabjai című könyvben van más kisregényekkel együtt.
2021. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, mennem kell olvasni!
2021. aug. 14. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány kedvencem a kevésbé ijesztők közül: Az eminens, a Misery, A remény rabjai, Dololes Claiborne, és A menekülő ember.
2021. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és látom valaki írta az állj mellém-et, azt is nagyon szeretem.
2021. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A holtsáv is nagyon jó.
2021. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a Christine-re. :)

[link]

2021. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Dolores nekem nem jött be, pedig elég sok könyvét olvastam (majdnem mindent, ami magyarul megjelent). Nekem vontatott kicsit.

Én a Cujo-val kezdtem, de a Hosszú menetelés is nagyon jó.

2021. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!