Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Discordon barátom elfogadott...

Discordon barátom elfogadott egy free nitro linket,és feltörték a steam fiokját,emailjét átrakták,most sehogy se tud belépni Hogyan szerezhetné vissza?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Köszönje meg, hogy leszoktatták a videojáték függőségről, sok sikert neki az életben!
2021. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Fel kell venni a kapcsolatot a Steam támogatással. Szóról szóra mindent úgy kell csinálni ahogy le van írva.

Mellesleg nem "feltörték" hanem egy primitív key logger szoftverrel ellopták a bejelentkezési adataid mikor voltál olyan hülye hogy egy nitrohoz megadtad a Steam jelszavad...

Lassan már 10 éve ezzel a piti key logger módszerrel nyúlnak le fiókokat a csalók.

Tanulópénznek jó volt, hogy a neten SEMMI SINCS INGYEN, és legközelebb nem kattintasz rá, meg adsz meg minden adatot egy hivatkozásnál.

2021. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 botond balogh ***** válasza:
100%
NA ez velem is meg történt ugyanígy a discordin megváltoztattam és az emailben is írtam a steam supportnak aminek a linkjét be küldtek már és ott vissza adták
2021. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem fogadunk el ilyeneket... Nincs olyan hogy free nitro. Pl egy barátomnak is akartak adni ilyesmit. Hogy másoljon be valamit a konzolba, de nemet mondott rá, mert vagy 10x kiírta a discord, hogy: "HA VALAKI AZT MONDTA MÁSOLJ BE IDE VALAMIT 120% HOGY FEL AKARNAK TÖRNI!!!"
2021. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ilyen velem is volt, sőt, tegnap még rosszabb volt...

ezeket a linkeket és a free nitro ajánlatokat soha nem fogadom el...

Nekem az volt hogy random rám írt valaki discordon hogy véletlen feljelentette a steam accomat és azt írta a support h örökre letiltják... nekem nem írtak semmit csak a srác küldött egy megszerkesztett képet... és akkor küldött egy kamu dc nevet egy olyan profilhoz amihez az egyik Valve Admin neve volt megadva... már ott furcsállottam a dolgot hoyg az "admin" discord profilja aznap jött létre.. akkor kért minden cuccot h kapcsoljam ki a Steam Guard-ot és logoutoljak... megtettem.. amikor küldött a telefonszámomra egy kódot ami arra szolgál hogy a profilomhoz tartozó adatokat (jelen esetben a jelszavamat) megváltoztathassa... akkor azt mondtam hogy: sajnálom de szerintem ez egy nagy átverés és egy profil lopás... na akkor elment a srác meg az "admin" is offlineba és azóta semmi hír, a profilom meg nem lett letiltva...

Vigyázni kell...

2021. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám.

Mainap nekem is ellopták a fiókomat és mindent megváltoztatott amit lehetett

2021. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első kommentelőnek írom hogy: Már nem azért, de nem mindenki használja játékra a steamet! Én például nem vagyok az a nagy game-elős fajta és csak nagy ritkán játszok egy két játékkal. És én nagyrészt arra használom, hogy a videoszerkesztő programomat megnyithassam, hogy dolgozzak rajta akár sulis, vagy saját projekteken. Ha nekem feltörnék a fiókom, akkor elveszíteném a videószerkesztőm és nem tudnám min teljesíteni a feladatokat és csinálni a projektjeim. Tehát a te kommentedet nem látom túl értelmesnek. Ráadásul, mint az enyém is, sok játék pénzbe kerül. Én nem örülnék ha új fiókot kellene csinálnom és újra pénzt költeni ezekre. Nem kell egyből gúnyolódni ha valaki segítséget próbál kérni.
2023. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!