Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott a tetoválá...

Mennyire elfogadott a tetoválás az egészségügyben?

Figyelt kérdés
Egészségügyi szakgimnáziumon tanulok, eléggé messze vagyok még ahhoz, hogy eü-ben dolgozzak. Viszont szeretnék egy tetoválást a kézfejemre. Egy egyszerû szép mintáról (rózsa) lenne szó. De nem tudom, hogy ez miatt a késôbbiekben lesz-e hátrányom az egészségügyben nôként. Szerintetek?

2019. márc. 4. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne, de a gyakorlatban sajnos okozhat gondot. EÜben nem tudom mi a konkrét helyzet, de olyat láttam, hogy emiatt recepciósokat elküldtek.
2019. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tetoválás már elfogadott, viszont bárhol belefuthatsz fafejű, szűklátókörű emberekbe, akik ez alapján ítélkeznek. Ezért inkább olyan helyre varrass, ahol nem gond eltakarni ruhával.
2019. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem. De a gyakorlatban senkit nem érdekel, ha jó szakember vagy. Láttam már mentőst, akinek az egész alkarja ki volt tetoválva, ápolókat is ugyanígy.. Senkit nem izgat. Jó vagy a szakmában? Igen? Ez a lényeg.
2019. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!