Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak vissza az...

Hogyan szokjak vissza az alvashoz?

Figyelt kérdés
Mivel most nyar volt nyilvan fent maradtam es jatszottam a barataimmal viszont most kezdodik a suli es nem tudom hogy hogyan szokjak vissza a normalis alvashoz. Valami tipp?

2021. aug. 29. 02:58
 1/5 anonim válasza:
88%

Állíts ébresztőt mondjuk 8 órára.

Kevesebb mint 5 órát tudsz még aludni. A napod gatya lesz, de ne engedj a kísértésnek.... Nappal nehogy aludj. Éjszaka így már időben tudsz elaludni.

2021. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly hogy csináltad?
2021. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg az éjfélig kint hangoskodó hülyegyerekektől nem tudtunk eddig aludni...😉
2021. aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, jön a suli beállítod az órát és felkelsz akkor amikor kell. Az elején nem lesz könnyű de szépen lassan a fáradtság nyerni fog és egyre korábban fekszel majd le addig ameddig kb jó lesz. Fontos nap közben ne alud ne fetrengj sokat csinálj valami kis extra mozgást h elfáradj. Nekem volt kb olyan h teljesen beáltam éjszakai életre míg karantén volt, aztán jött az első melonap nem aludtam egész éjjel, másnap hulla voltam de letelt otthon még estig kihuztam aztán beszédültem este az ágyba és aludtam reggel kicsit jobb volt és naprol napra kevésbé szar.
2021. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!