Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy rossz helyre...

Lehetséges, hogy rossz helyre lett szúrva az orr piercingem?

Figyelt kérdés
Májusban csináltattam egy orr piercinget szalonban, kb 2 hónapra rá, amikor már nagyon szépen be volt gyógyulva kicseréltem minőségi piercingre. Majd rá kb 1 hónapra kijött mellette egy 'hólyag', ami gennyedzett, vérzett. Kezeltem, elmúlt, most viszont újra kijött és az égvilágon semmi sem történt vele, egyszerűen nem érzem az okát... lehetséges hogy rossz helyre lett szúrva? Már akkor is vérzett nagyon, amikor csinálta a csaj..

2021. szept. 1. 08:13
 1/1 anonim válasza:

Nekem helixemen volt és azóta sem tudom miért. Általában akkor szokott, ha sokat van rángatva, vagy smink kerül bele.

Kezeld úgy, ahogy a piercer mondta és ha ez nem jó akkor sós vizet és bepantent ajánlok. Mások általában teafaolajat vagy hidrogén peroxidot használnak, de ez csak jobban irritálja a piercinget.

2021. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!