Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár nappal ezelőtt egyik lány...

Pár nappal ezelőtt egyik lány haverommal (fiu vagyok) összevesztünk mert a baratnőjére azt mondtam hogy ,,jó szar lehetett a csávóidnak az ízlése” persze a kijelentés előtt ő is bunkó kijelentéseket tett. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nos miután kijelentettem a lány haverom rögtön nekem esett megharapott meg rángatott figyelmeztettem hogy hagyja abba mert nem szeretném bántani de ő folytatta így a földre kényszerítettem, és elengedett.

Később meg akarta beszélni velem a dolgot de csak azt mondogatta hogy mekkora paraszt vagyok hogy egy lányt képes vagyok bántok, miközben én annyit tudtam neki mondani hogy, a saját véleményemet mondtam el, illetve ha egy lány megüt akkor vissza fogom adni, mert az hogy rángat és tépkedi a pólóm és lejárat az utcán azt nem fogom hagyni, majd miután ezt mondtam megint elkezdett rángatni mire en ellöktem persze addigra már pár haverja is ott volt és rögtön elkezdtek arcoskodni hogy miért bántok egy lány. Mellesleg meg is rúgtak. Tényleg én vagyok rosszul bekötve és nekik van igazuk ?


2021. szept. 1. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hibás? Ugyan, a te fejletlenségi szinteden nem moralizálhatunk arról, hogy ki a hibás, ki nem. Te és a barátaid egyszerűen gyerekek vagytok még.


Javaslom a további atrocitások elkerülése végett ne barátkozz hü**ékkel! Ezt üzeenem a barátaidnak is.

2021. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ilyen emberekkel inkább ne is barátkozz, ha megüt valaki vagy megtámad akkor támadj vissza, tök mind1, hogy lány vagy fiú az illető.
2021. szept. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!