Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet épülni a kerekesszék...

Fel lehet épülni a kerekesszékből?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy valaki egy autó baleset után kerekesszékbe kerül és 3, 5 év múlva újra lábra áll?

Tudom, hogy sérülés függő, nem úgy gondoltam, hogy nem érzi a lábát és újra lábra áll, hanem, hogy létezik-e ilyen?



2021. szept. 2. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Létezik, akarat kérdése, hogy fel akar-e gyógyulni az ember, vagy végleg elengedi magát.
2021. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik. Ha jól emlékszem, egyszer erről írt könyvet egy fiú (Zemlényi Zoltán - Hoppárézimi), akinek a könyvéből színdarab / tévéjáték is készült. Vele is autóbaleset történt, és alapokról kellett mindent megtanulnia újból, mert ha jól tudom, a beszédkészsége is sérült. Felépülése közben írta a könyvet a balesetről, meg a gyógyulási folyamatairól.

[link]

2021. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"akarat kérdése"

de jó lenne ha csak annak a kérdése lenne :D

2021. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megadtad a kérdésedre a választ, a sérülés függvénye.

Ha a gerincvelő, az idegi kapcsolat megszakadt, akkor sajnos nem sok esély van rá.

2021. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!