Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor betegek...

Mit csináltok amikor betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Tegnap lebetegedtem, ezért most itthon vagyok. De én ez a nagyon, jövős-menős, intézkedős személy vagyok, aki őszintén nem tud megülni a fenekén.😂😂 És hát most így kicsit unatkozok...🤣

Ti mit csináltok ilyenkor?



2021. szept. 7. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok tovább. :D Ha annyira beteg vagyok hogy otthon kell maradni, akkor filmek, könyvek, tea.
2021. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasok, önkielégítek, zenét hallgatok, macskát kergetek, önkielégítek, filmet nézek, online játszok, vagy épp karban tartom a különböző gyűjteményeimet.
2021. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szórakozz nezz filmeket teázz és pihenj sokat élvezd a szabad idödet
2021. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mint nő, nálam két állapot van. 39 fokos lázzal is simán elviszek egy sebészeti ügyeletet, taknyosan, természetesen dupla maszkban, ha viszont annyira beteg vagyok, hogy tényleg betegnek érzem magam, hányok, semmi erőm, akkor én egész nap alszom.

Kettő között nincs átmenet.

2021. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!