Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok székletürítés után?

Mit csináltok székletürítés után?

Figyelt kérdés
Ha tehetem lezuhanyzok. Amikor ezt nem tudom megtenni akkor mit tehetnél, hogy tiszta legyek?

2021. szept. 13. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A papír után babapopsitörlőt használok második fázisban.
2021. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bidén folytatom a műveletsort.
2021. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
én ki se törlöm nem töltök sok időt a wc-n le sem ülök csak felé pucsÍtok és rotty aztán végzem tovább a dolgom
2021. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
semmit! mostanában olyan keményet kakálok, h ki se kell törölni mert nem lesz fosos a hátsóm
2021. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Kicsit megdörzsölöm a fűben, jó az úgy. Elég kontrasztos színe van a cuccnak a bundámhoz képest, de tényleg nagyon jól leviszi. Hallottam, hogy ti emberek papírt használtok, azt még őszintén nem próbláltam, de biztos jó.

Aztán néha még el is ásom az anyagot, ha nagyon feltűnő helyre sikerült. Mondjuk út közepére azért nem szoktam.

2021. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

uccsó :DD

de te mitől lettél ilyen népszerű??

2021. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a retkes PeCsából szívjam ki
2021. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!