Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire Csepelt...

Miért utálják ennyire Csepelt az emberek?

Figyelt kérdés
Én Halásztelken laktam 20 évig, ez egy kisváros Budapest agglomerációjában, és sokkal jobban érzem magam amióta Csepelre költöztem közel van Budapesthez, amit imádok mert ha étterembe akarok menni az is van, ha kirándulni az is,ha moziba amit annyira nem szeretek de ha oda szeretnék menni az is van, egyszóval szinte minden.Sokat hallottam hogy Csepel mennyire rossz környék hogy megkéselnek meg ilyenek, én nem lakok itt olyan régóta úgyhogy erről nem annyira tudok nyilatkozni, de Csepel tényleg ennyire rossz környék lenne?

2021. szept. 13. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Én itt születtem, és élek évtizedek óta. Bizonyára vannak rosszabb környékei, de közel sem annyira rossz, mint ahogy egyesek híresztelik. Szerencsére én mindig olyan környéken laktam/lakom, ahol semmi ilyen atrocitás nincs, nem ér.

Egyesek utálják? Hát ez van. Nem jó helyen volt, vagy nem tudom, végeredményben nem vagyunk egyformák. Nyilván nem egy belváros, mert peremkerület, de meg van a maga előnye. Mindent viszonylag könnyen el lehet érni, a kertvárosos része pedig csendes.

2021. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Közel sem olyan rossz, mint amit itt-ott terjesztenek róla, sőt, a kertvárosi része teljesen kulturált. Talán 1-2 központi része van, ahol vannak kétes alakok is, de azok hol nincsenek a legtöbb másik kerületben is, egy-egy részen?

Talán az egyedüli hátulütője, hogy peremkerület, és főleg a HÉV-től távolabb eső részeiről időbe kerül beutazni a belvárosba, ill. a munkahelyekre, feltéve, akinek nem a közelben van.

2021. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért Halásztelek sincs ám olyan messze :)

24 évig éltem Csepelen, az Erdősor lakótelepen, szerettem.

Szerintem a gyár körüli részek és a Háros, 0-ás felé lévő területek kivételével nincs gond vele.

2021. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem az a gondom vele, hogy van egy-két rossz környék, ahol putrik vannak, megjegyzem ezen környékeken is sokszor jártam, és soha nem ért atrocitás.


Inkább az a gondom, hogy az átlag rég ott lakó helyiek között nagyon sok az amúgy nem túlzottan gáz, de azért suttyó alak. Ez meglátszik a kerület közlekedésén is, eléggé béka hátsója alatt van a közlekedési kultúra is, de amúgy is nagyon távol áll tőlem az ottani lakótelepi arcok kultúrája. Pl. hiába van tök jó parkos sétany a Soroksári-Duna partján, ha a lakótelepi nagytestű kutyákat tartó suttyók megjelennek,nilletve a helyi gyerekesek kultúrája ia hagy kívánni valót. Nem Háros meg Szabótelep putrijai miatt nem költöznék oda.


Ráadásul ami a lakótelepeket illeti, a normálisabbak nagyon kint vannak (pl. Erdősor), ami közlekedésileg nem jó, a belsők meg suttyó környékeken vannak. Királyerdő mint kertvárosi negyed nem lenne rossz hely, ott viszont az utak nagyobb része nincs aszfaltozva, illetve a városrész szélei már rosszabb környékekkel határosakm

2021. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is már 20 éve Halásztelken lakom, sajnos nekem még nem sikerült elköltözni innen. Röviden, mindkét hely egy fertő. Halásztelken konkrétan semmi nincs, de tényleg semmi, de ezt biztos te is tudod. Egy halott kisváros, tele ingázókkal és olyan rossz közlekedéssel, hogy reggel ki, este visszajutni nem lehet.

Én napi szinten járok keresztül Csepelen, de az egyetlen előnye, hogy közelebb van a belvároshoz, amúgy semmi. Lehet több a bolt, étterem stb, de amúgy egy nagy gettó, tele ordibáló C-kkel és úgy általában egy lecsúszott környék.

Szerintem ez egész Csepel sziget, az agglos városaival együtt élhetetlen már, lehet régen egy kertvároisas rész volt, de most már egy nagy bűzlő ipartelep, szóval meneküljön innen mindenki, aki tud.

2022. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!