Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora probléma, ha a fogműté...

Mekkora probléma, ha a fogműtétemet illetve a fogszabályzást másik orvosnál szeretném elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Fogszabályzót szeretnék felrakatni, viszont előtte lenne 2 fogam amelyet kikellene műttetni. Altatásban szeretném elvégeztetni, mivel az egyik fog egy bölcsességfog, és nagyon rossz az elhelyezkedése, ezt mindenképp altatásban szeretném elvégeztetni természetesen magánfogászaton. Ami a problémám, hogy a másik fogat kizárólag fogszabályzóval lehet behúzni, mivel keresztben fekszik az ínyben. (Már beszéltem tavaly egy orvossal, aki ezt elmagyarázta nekem). Az utóbbi esetben viszont nem fontos számomra az altatás mivel csak megvágják az ínyt rákapcsolják a fogszabályzóra és az majd teszi a dolgát. + itt az a problémám, hogy a fogszabályzó orvosomat már kinéztem, és nem abban a fogászatban dolgozik ahol a műtétet végeznék (mert nála nincs altatásos fogászat), illetve, ha ezt a fogat is akkor műttetnèm akkor már fogszabályzót is rögtön kapnék ami anyagilag nagyon megterhelne, mivel kb 700 ezer forintba kerülne az altatásos fogászat és az alsó-felső fogszabályzó. A műtőorvosnak és a fogszabis orvosnak pedig össze kell dolgozzanak. Szerintetek mennyire lehetséges az, hogy csak annyit kérjek, hogy a bölcsességfogamat műtsék ki, a többit pedig egy másik fogászaton szeretném végeztetni?
2021. szept. 18. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez probléma? Te fizetsz, a rabszolga meg teszi amit mondasz.


Ne feledd! Az a főnök, akinél a lóvé. És az te vagy.

2021. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!