Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? A...

Nagy000 kérdése:

Mi lehet a probléma? A barátságról lenne szó ami jelen pillanat engem teljesen elkerül

Figyelt kérdés

Egyetlen egy barátom haveri társaságom sincs

Egy kicsit nehezen nyílok meg szeretem elöször felmérni a terepet

De egyébként elég nyitott vagyok mindenre szívesen barátkozom mindenkivel (beszélek,kérdezek)

Általános és középiskolában elég sok barátom volt ha nevezhető annak de valahogy mind elkopott

Szeretek mindenkivel jóban lenni pl: középiskolában volt 2 haveri csoport társaság akik szünetben összeültek (más érdeklési kör miatt stb)

De én mind két csoport tagja szeretem lenni hol az egyik hol a másikhoz ültem oda dumálgatni

Spicli nem vagyok hidegen hagy hogy ki mit mond másról mindenkinek meg van a maga véleménye ha valakiben felmerült hogy azért ültem egyik másik társaságában.

Van mikor találkozunk akkor örömmel megyek persze de ez sajnos nagyon ritka

Néha azt érzem hogy csak én tekintettem barátnak őket

Lehet bennem van a baj nem tagadom

Csak nem értem



2021. szept. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs olyan társaság, akivel témában, stílusban egyeznétek. Ha téged pl a motorok érdekelnek, akkor a templomban vagy a golf klubban nem fogsz barátokat találni, hanem motoros találkozókra kell menni. Ez csak egy példa, de érted.
2021. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs benned baj, az embereknek már nem fontos a barátság. Régen, úgy 10-15 éve simán összebarátkoztam kb bárkivel, teljesen más korosztályokkal is, ma már szóba is nehezen állnak velem.
2021. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellene nyitnod mások felé.

Keress meg fb-on, telefonon régi haverokat, javasolj jó programokat!

Menj el különböző klubokba, rendezvényekre!

A hobbiddal kapcsolatos új barátokat is kereshetsz!

2021. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" valahogy mind elkopott"

Te mit tettél annak érdekében, hogy ez ne így legyen? Kerested őket, javasoltál találkozást, ajánlottál közös programot? Éreztetted velük, hogy szeretnéd, ha benne maradnának az életedben?

2021. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen javasoltam találkozást
2021. szept. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!