Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kreatív hobbik vannak?

Milyen kreatív hobbik vannak?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok ezalatt, mint rajzolás, írás stb.


Rajzolást egyelőre kizárnám, mert frusztráló, hogy nem tudom lerajzolni azt, amit a fejemben elképzelek. Festés talán közelebb áll hozzám. Íráshoz meg kellene egy sztori de sivár vagyok, akár a sivatag xd


Szóval gondoltam , hogy keresek valami kézműves hobbit, amit meg tudné/ák tanulni, és itthon is tudnám űzni.


De ha van valami sport kihívás, amit ajánlotok, és fárasztó fizikai munka után is tudnám csinálni, azt is szívesen várom.



2021. szept. 24. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanulhatsz varrni. Ruhákat, plüssöket.

Horgolni, kötni mit lehet még.


Van ilyen porcelángyurma azzal sokmimdemt készíthetsz díszt, ha ügyes vagy.

A sütés is lehet kreatív.


De mimdenhez kell gyakorlás, nem megy elsőre szépen.


Akik rajzolnak vagy írnak, azok sem így kezdték


Ha pedig írni akarsz, ahhoz eleinte konkrét történet sem kell.

Kezd azzal, hogy elképzeled, hogy véletlen elalszol és a kedvenc filmedben, könyvedben ébredsz. Mi lenne.

Már elis kezdted.

2021. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden kreatív hobby alkotó művészet. Valami olyasmit hozol létre, aminek nemcsak a végeredménye, de számodra már maga az alkotási folyamata is örömet okoz.

Legyen ez szobrászkodástól kezdve, a dekupázsoláson keresztül, akár az ékszer készítés is.

2021. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!