Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életetekben milyen szerepet...

Az életetekben milyen szerepet játszott a véletlen?

Figyelt kérdés
Szerintetek az adott esemény(ek) bekövetkezése a véletlenek szerencsés találkozása,a sors akarata,vagy valami más?

2021. szept. 29. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez ezotéria, de mindegy. Szerintem véletlenek nincsenek, de sorsban meg csak félig hiszek. Ha figyeled a jeleket meg tudod mondani, hogy mi lesz akár holnap. Pl.tegnap beszéltem egy ruháról és ma egy fiú olyan mintas pólóban jött, pedig nem hallotta, elötte pedig egy olyan ruában láttam egy gördeszkázó csávót. Meg volt olyan is, hogy valamire gondoltam, aztán holnap beteljesült, pedig csak a fantáziánban volt. Meg az álmok is nagy szerepet játszanak, mondjuk visszaemlékezhetsz a múltra, láthatod a jövőt, ilyesmik. Ha van még kérdésed írj nyugodtan.
2021. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!