Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy hogy tetszik a...

Kinek hogy hogy tetszik a Squid game?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon bejött, de azért meglepett, hogy ekkora hájpot kapott ez a sorozat. Èvek óta nézek kdramákat és szerintem más hasonlóan jó alkotások is vannak, amik ugyanennyire megérdemelték volna a globális sikert.
2021. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez a véleményem.
2021. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

#1 annyi a különbség, hogy azok nincsenek Netflixen. Rengeteg koreai sorozatnak lenne globális sikere, ha Netflixen lennének.


Nekem azokon a részeken kívül, mikor épp nem játékban voltak, elég unalmas volt egészen a 6. részig, onnantól izgalmas.

2021. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
#3 rengeteg koreai sorozat van Netflixen, mégsem lett globális sikerük.
2021. okt. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz, de pl. ott a Move to Heaven, vagy a Sweet home, amik nem kaptak ekkor népszerűséget, pedig (szerintem) sokkal jobbak és eredetibbek, mostanában túl van tolva nekem a survival game téma. Még viszonyítás képpen nekem a japán Alice in Borderland sokkal jobban tetszett. De az nagyon jó, hogy olyanokat is hallok erről beszélni akik eddig b*zizták a koreaiakat és a közelébe se mentek volna egy ilyen sorozatbak.
2021. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Az első hat rész mestermunka, rendezés, színészi játék, karakterépítés, forgatókönyv, zene és minden szempontból az utolsó kettő forgatókönyve csapnivaló.
2021. okt. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon tetszett, főleg hogy egy ilyen túlélős elcsépelt témát egy kicsit újabb, frissebb színben tudott megmutatni.

A végét sokan sz@rozzák, pedig nem lett annyira szörnyű szerintem. Az tény, ha lesz második évad akkor nem lesz ugyan olyan mint az előző (talán ront is az első évad élményén egyeseknek) de negem érdekel mi fog történni úgy hogy Il-nam meghalt, és hogy Gi-hun visszamegy.

2021. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!