Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fényes nappal elrabolnak...

Fényes nappal elrabolnak valakit az utcán?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Vagy csak a filmekben?

2021. okt. 5. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában, Dél-Amerikában előfordul.
2021. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeket szoktak. Jó pár éve 20-25?) Csehszlovákiában fogdostak így össze gyerekeket, akiket eladtak Amerikába gyermekteleneknek. Rádió, tévé figyelmeztette a lakosokat, hogy vigyázzanak a gyerekeikre. Lefülelték őket.
2021. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Olyat hallottam hogy a Ceaușescu időben vagy azután Nagyváradon a cigányok rabolgattak el a gyerekeket. Elvitték a szekérrel messzire,bekormoztak és kiállították koldulni az utcára.En is kíváncsi vagyok mi igaz ebből de anyutol hallottam.
2021. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon sokszor van ilyen!, általában mindig olyan helyen van ami nem igazán forgalmas, és kevés ember jár ott, én is voltam már ilyen helyzetben mikor mentem haza, mondjuk ez pont a központban volt, higy mentem haza és zöld volt a lámpa minden kocsinak de melettem lassan jött egy fejete autó, 4 kopasz godzilla ült benne, és engem figyelt, kb olyan 20al ment, mikor zöld a lámpa, gyorsan be kellet menjek a gyógyszertárba, és mikor hátrafordultam akkor. Már nem elhajtottak gyorsan, manapság az emberek nem igazán segítenek másoknak, és nem érdeklik őket ha valaki bajban van, félnek és nem is akarnak segíteni, ezért kell nagykn vigyázni
2021. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!