Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Szeptember 19-én lezárolta a tippmix a fiókomat,mert több simkártyáról töltöttem fel pénzt, majd elkezdtem velük emailezgetni, folyamatosan csak a " kivizsgálás folyamatban van" választ kaptam.

2 hét után ( október 5. ) írták hogy nem tudtak elérni a megadott telefonszámon. Abban az emailba benne volt hogy adjak meg egy időpontot ami nekem jó.

Odaírtam hogy bármikor jó, és megadtam a telefonszámot, majd 2napig semmi válasz, írom nekik újból, hogy xy telefonszámon elérnek egész nap, bármikor jó az ügyfélellenőrzés, és rá 3percre azt a választ kaptam hogy a kivizsgálás folyamatba van. Ez most mi?



2021. okt. 10. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Minek trükközöl
2021. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Ez most mi?"

Automatikus email, nem ember írta. Majd odakerül egy ügyintézőhöz akkor fel fogják veled venni a kapcsolatot

2021. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Kéne még pár kérdés a tippmixprós f*szkodásod miatt, mert ez a 4 még nem volt elég. Hátha regisztrál ide a tippmixpro vezérigazgatója, és megoldja a problémádat, mert mi sajnos nem tudunk segíteni. Két tippet azért adnék:


1. Még véletlenül se próbálj a hivatalos tippmixpro supportnál segítséget kérni, mert ott lehet hogy segítenek. Van email címük is, meg telefonszámuk is, DE SEMMI ESETRE SE PRÓBÁLJ MEG VELÜK KAPCSOLATOT TEREMTENI, az nem arra van.


2. Sim kártyáról töls fel pénzt legközelebb is, ha van ilyen lehetőség. Esetleg ha a régi fajta telefonkártyát is elfogadják, akkor még tudsz venni bolhapiacon olyat, amin van egyenleg. Bankkártyát felejtsd el, az ilyen egyszerű megoldásokkal csak a vesztesek próbálkoznak.

2021. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. Az egyest próbáltam már mondták h nem tudnak mit kezdeni mert nem értenek ehhez :)

A kettes, meg ha a telefonomon van felesleges 50ezrem, akkor miért ne fizethetnék azzal? Komám ne turkálj már más pénztárcájába, azzal fizetek amivel akarok. Vesztes meg nem vagyok ,ha havi többszázezres profittal zártam minden hónapot. "f*szságod" meg neked van. Minek figyelsz engem akkor?xd gáz vagy


1es. Nem trükközök. Mivel trükköznék? Ha több kártyán volt elosztva 50ezer mivel trükköznék?


Kettesnek; Mindig írtam nekik kb 3 naponta, nem kaptam egyből választ tőlük

2021. okt. 10. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Te kis tippmixkirály😂 ha több százezres profittal zártál minden hónapot, akkor minek itt kérsz segítséget? Ha ennyire okos vagy hogy akkora pénzeket nyertél hogy letiltották a fiókod, akkor miért itt kérsz segítséget? 😂😂
2021. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem full kamu vagy, 2ft nincs a zsebedben, nem hogy te 100 ezreket nyernél😂😂😂😂
2021. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy írsz nekik és nem tudnak segíteni, te vagy a balf*sz, bocs. Ha nem tudsz ott kiállni magadért, és kérni egy felsőbb ember elérhetőségét, vagy valami, akkor ez van, hagyd a francba, nem való neked ez a kommunikáció dolog.
2021. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...és nem azt írtam hogy te vagy vesztes, hanem ironikusan, hogy a bankkártya a vesztesek módszere. De azért oké, hogy engem kezdesz szapulni, miközben értelmezni sem tudod amit írtam :d
2021. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor én írtam nekik e-mailben, érdekes hogy tudtak 1 napon belül válaszolni. És nem is egyszer írtam nekik,és mindig 1 munkanapon belül válaszoltak
2021. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéltem eddig ezer ilyen jellegű ügyfélszolgálatossal, ilyen olyan fogadóoldal, tőzsde, stbstb, és soha egyszer nem mondták azt hogy nem tudunk segíteni, bocs.
2021. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!