Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jóba lettem a barátom exével...

Jóba lettem a barátom exével de picit féltékeny is vagyok?

Figyelt kérdés

Fura módon egy helyen dolgozunk, mindketten felnőtt nők vagyunk és úgy is viselkedünk.


Én nagyon kedvelem őt, voltunk együtt már itt-ott, bár a párom nem rajong ezért. Túlzás nem rájong, mert azt mondta az én dolgom de azért túlzásokba ne essek..főként azért mondta, mert én dicsérem is őt, sokkal szebb, mint én ügyesebb és tudom nagy sikerei voltak..


A párom szakított vele és a barátai se dicsérték őt agyon de én mégis őt másképp látom…


Amúgy én ilyen típus vagyok, amivel szerintem nincs is baj, mert őszinte de egy idő után főleg ha együtt vagyunk kevésnek érzem magam, alapból nincs önbizalmam de olyan fura érzés….


Nem tudom más is volt hasonló helyzetben?? Nem szoktam páromnak nyavalyogni, és tudom velem van engem szeret stb. de muszáj lesz én is elfogadjam magam… csak nem tudom, hogy…



2021. okt. 14. 12:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval mikor megdicsértem is a volt párját egyszeri alkalom volt, nem szoktunk egyébként róla beszélni…
2021. okt. 14. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom nem külső tényezőktől függ, bár egyszerű azt hinni. Pszichoterápia hatékony a helyreállításában.
2021. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Miért is?

Ezt nem értem.

Biszexuális nő vagy?

Nem akarok sértegetni!

Vagy pedig a stockholmi szindróma van jelen és szó?

Természetesen máskülönben át vitt értelemben.

Mi is van az önbizalmaddal?

Heteroszexuális Férfi vagyok.

Nekem nem tetszene.

A partner az fontosabb!

2021. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!