Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátom...

Mit tegyek, ha a barátom öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Utálja önmagát, és féltékeny az egyik osztálytársamra..Volt már öngyilkossági kísérlete, nem is egy.. Vágások vannak a kezein. Nem bízik és nem hisz önmagában. Azt képzeli, hogy kövér pedig egyáltalán nem. Nem tettem olyan megjegyzést sem róla, hogy valami bajom lenne a külsejével. (Mert nincs is) Depressziós is, állandóan a négy fal között akar lenni, lehangolt, alvászavarai vannak, mindig fáradt. Orvoshoz nem akar elmenni, és rajtam kívül senki más nem tudja mert nem akarja elmondani.. Elakartam mondani a szüleimnek de ő rögtön azzal jött hogy akkor nem látom többet mert elmegy.. Fogalmam sincs mit tegyek.. Próbálok neki segíteni, de már az sem elég. Értelmes válaszokat várom..

2015. febr. 19. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

pszichológus, ha nem segít, akkor ezt mutasd meg neki: [link]

és mondd: ,, ha megölöd magad, akkor az a jó érzés nem lesz, nem lesz, semmi érzés, csak az evilági bánat, és a véget nem érő szenvedés, se pokol, se menny, se egyébb más dimenzió

(igen tudom, miről beszélek. tudom mi van odaát, nem vagyok bolond, csak kevés információt adtam, ezért egyesek nem értik, így félnek és utálják az ismeretlent- kis védés retardáltak ellen)

2015. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!