Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam rövid hajú lány,egyik nap bejött az osztályba fekete fehér műszálas parókában.Kiröhögtük ,majd mondta hogy hullik a haja.Amúgy a lánynak valami betegsége van azt hiszem akut leukopénia. Egész nap kabátban ül,fázik és remeg,nem engedi kinyitni az ablakot.


A tanárok pedig megengedik neki hogy sapkát vagy parókát viseljen,pedig másik osztálytársunknak nem lehet.Testnevelés órán sem vesz részt.



2021. okt. 16. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg szengény mit mondjak ne bántsd az nagyon szemét lenne és álj ki mellette ha bántják
2021. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"A tanárok pedig megengedik neki hogy sapkát vagy parókát viseljen,pedig másik osztálytársunknak nem lehet."


Igen, ami egy beteg ember komfortérzetét növeli. Szerencsétlennek van elég baja, de ebbe is van, aki belekötne. Sőt, ki is kell röhögni, mert más mint a többiek.

Bezzeg akinek semmi baja nincs, csak magamutogatásból hordana parókát, azt nem lehet, és ez milyen felháborító!!444 Nemde? A "pedig" szó eléggé hangsúlyozza az álláspontot és érzelmet felé, hogy az a nyomoronc beteg körül van ugrálva és neki mindent lehet, pedig mások is hordanának parókát és nekik mégsem szabad.

2021. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki mellette és védd meg őt a csúfolódóktól! Ne aggasszon, ha Téged is megszólnak azért, mert kiállsz mellette. Győzd meg a megbízható társaidat, hogy ők is álljanak ki mellette.
2021. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

kiállnék én mellette csak sajnos jövő héttől kb egy hónapot leszek suliban :(

2021. okt. 16. 19:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem azért röhögtük mert más(ha a másság miatt röhögtek volna engem kiröhögnének mert én meg sánta vagyok) hanem elég kócos volt a paróka de segítettünk neki kifésülni.Sőt az egyik osztálytársunk még ajánlott is neki valami spray-t ami segít kifésülni.
2021. okt. 16. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt nagyon sok diákot meggyőzhetsz a nézeted támogatásáról.
2021. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt akartad írni, hogy NEM leszel suliban? Levelezni még levelezhetsz a társaiddal erről.
2021. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy hónapot nem leszek bent igen bocsi elírtam! Nem szoktam levelezni az osztálytársaimmal nem vagyok olyan jóban velük de szerintem nem fogják bántani a csajt azért van szívük.
2021. okt. 16. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem is vagytok rossz osztály! Aki meg kilóg a sorból, azt fegyverezzétek le.
2021. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aki kilóg a sorból?Tehát én a másik lány akiről a kérdés szól és egy harmadik ? vagy hogy érted?
2021. okt. 16. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!