Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről ?

Mit gondolnátok erről ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit csak látásból ismerek, de nagyon szimpatikus nekem. Elég bátortalan vagyok, így facebookon akartam megkeresni, hogy bejelölöm ráírok stb. De kiderült hogy nincs neki facebookja. Tudom, piti kis ügy meg minden, de nektek ez nem lenne furcsa.??


Semmi közösségi oldalon nem találtam. Szerintetek ?


2021. jún. 8. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nincs fent Facebookon, csak becsülni lehet. Amúgy meg lehet hogy fent van, csak álnéven , mert nem akarja hogy bárki látásból be tudja azonosítani. Én például ismerek olyat, aki kb full világsztár online, csak a való életben nem tudja róla szinte senki.
2021. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne. Van egy ilyen osztálytarsam, fiú, és ahogy elmondta miért nincs neki csak becsülni tudtam az eszét... persze mi akik már hozzá szoktunk ez furcsa lehet, de becsülni kell hogy van még " éppeszű" a világban
2021. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos van neki csak valami kretén néven van fent.

Ha meg tényleg nincs neki akkor az egy jel lehet arra hogy értelmes emberrel van dolgod...

2021. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!