Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shein? Vèlemèny?

Shein? Vèlemèny?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnèk rendelni majd karácsonyra. És nem is tudom hogy mondjam kicsit bizonytalan vagyok, hogy biztos biztonságos e? Ès milyenek a termèkek, megèrkezik e? Hány nap alatt? Mèretezès rendben van e? stb

Sajnos jártam már úgy hogy én hülye leadtam a (kártya) adatokat( egy oldalon) és levettèk a pènzem, teljes adatváltoztatást kellett csinálnom. Félek így járhatok megint...

Ha elolvastad kérlek válaszolj a benne található "kèrdèsekre" előre is köszönöm :-)


Ès rendes banki kártyáról lehet rendelni?


2021. okt. 25. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
A rendes alatt úgyèrtem hogy nem Visa kártya ^^
2021. okt. 25. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Részemről tejesen megbízható, semmilyen problémám nem volt vele.

A termékek leírásánál nagyon sok adat meg van adva, amit én a leginkább figyelni szoktam, hogy milyen anyagból van. A legtöbb poliészter, de be lehet állítani, hogy az adott kategóriában csak a pamutot mutassa. Nyilván attól függ mit rendelsz, én nem mindig ragaszkodom a pamuthoz.

A méretezés és a minőség tekintetében a legfontosabb, hogy a komment szekciót átnézd a termékek alatt. Ott megjelölik, hogy jól van-e méretezve illetve képeket töltenek fel, hogy felvéve milyen és írnak tapasztalatokat. Nekem ez segít mindig a legtöbbet, ha valahol nincs komment azt alapból meg se merném rendelni.

Mindig adnak egy x szállítási intervallumot, hogy mikorra lehet várni. Nekem mindig hamarabb érkezett, max 2 héten belül és a szállításnak semmilyen plusz költsége nem volt a csomag átvételekor. Ha karácsonyra szeretnél rendelni, akkor viszont azt javaslom, hogy jóval előbb rendeld meg, mert a nagy rendelésszám miatt csúszások előfordulhatnak.

Visszaküldenem még nem kellett semmit, szóval ezzel kapcsolatban nem tudom mennyire rugalmasak.

Én paypal-on keresztül fizetek, ami gyakorlatilag egy virtuális védőháló, ha esetleg nem érkezne meg és vissza kellene igényelni pénzt, akkor ebben ők segítenének. Ezáltal a shein nem fér hozzá közvetlenül az én kártya adataimhoz.

Összességében szerintem korrekt oldal, nekem semmilyen problémám nem adódott még velük kapcsolatban.

2021. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tartalmas válaszod. <3
2021. okt. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!