Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek el fogom tudni...

Szerintetek el fogom tudni felejteni a fiút?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, akivel semiképp nem jöhetnék össze,hosszú lenne leírni, tehát azt hagyjuk hogy miért, 1 hónapig nem fogom látni, szerintem hallani se nagyon fogok róla, szerintetek el fogom tudni felejteni? Visszont 1 hónap múlva, megint talalkozni fogok vele, és ugyanaz lessz minden, csak annyi hogy elméletileg nem fog tetszeni, szerintetek menni fog? Tehát ugy akkarok hozzá állni az egeszhez, ha megint láttom, hogy már nem tetszik és hogy nem érdekel, tehát "levego" szerintetek menni fog?
2021. okt. 27. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez csak rajtam múlik, de a véleményetekre akkor is kíváncsi vagyok.
2021. okt. 27. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idő mindent megold.
2021. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted menni fog?
2021. okt. 27. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán, tudom miről beszélsz 3 éves kapcsolat után, kelett úgy félév hogy eszembe se jusson az exem, no meg azóta akadt más :)
2021. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! (:
2021. okt. 27. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell elfeljtened?

És a testén kívül érdekel benne más? Ha égett, ragyás, csonka volna, akkor is így szenvednél?

2021. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!