Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tik Tokon miért lehet olyan...

A Tik Tokon miért lehet olyan tartalom amiben az anya eteti a gyermekét és làtszik a melle?De olyan meg nincs hogy valaki csak mutogatja a mellét!vagy van csak én nem futottam bele ilyenbe😂?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öncélú mutogatás szexuálisan provokál és célja a nemi vágy felkeltése, ezért tiltott. A szoptatás pedig egy természetes cselekvés (eltekintve attól, hogy ez néhányt embert képes felizgatni, a célja akkor sem az).
2021. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt vàlaszt
2021. okt. 31. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy szoptatás során kb. annyi látszik a mellből, mint fürdőruhában.

Vagy a fürdőruhát is betiltanád?

Oroszoknál létezik egész kosaras fürdőruha, az a teljes mellet takarja. Nézd meg, az biztos tetszene neked.

2021. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg te is mert van ahol még a hölgy bimboja is làtszik premir plànba!de a félre értések elkerülése miatt:azért kérdeztem mert furcsa volt hogy egyiket tiltja a màsikat nem!!!!
2021. okt. 31. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Erről meg az a véleményem, hogy egy szép mellbimbót mindig érdemes megnézni, és semmi rossz nincs benne.

Eleve nem kéne tiltani.

Amerikában már van egy ilyen mozgalom, hogy ahol férfiaknak szabad félmeztelenül mutatkozni, ott nőknek miért nem?

Az orrod sokkal csúnyább, de azt valahogy nem akarod elrejteni, igaz?

2021. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!