Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a SZÉP kártya melyik zsebében mennyi összeg van(a munkáltatómnál nem mi döntöttük el)?

Figyelt kérdés
Azt hittem,azzal hogy "átjárhatóak",tök mindegy,de kiderült hogy csak az egyikből tudok nagyobb összeget fizetni és élelmiszert kizárólag egy másikból...hol itt az átjárhatóság😕
2021. nov. 6. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak ideiglenes, hogy a felgyülemlett pénzt el tudd költeni. Nem tudom meddig tart, lehet már lejárt. Amúgy arra tudod költeni, ami a zseb neve. A szállást szálláshelyre, a vendéglátást vendéglátó szolgáltatásra, a szabadidőt szabadidős programokra.
2021. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem még átjárható
2021. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom elképzelni, hogy az átjáráskor nagyobb jutalékot számítanak fel a kereskedőnek, ezért nem szeretik. A bankok is másféle jutalékot számolnak az egyes kártyákra, ha egy külföldi fizet magyar terminálon, azt jól megsarcolják. De magyar kártyánál se mindegy, melyik banknál van.
2021. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz a kibocsátónál a neten, meg tudod nézni az egyenleget. Az OTP-nél legalábbis lehet.
2021. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gógli, Szép kártya egyenleglekérdezés, OTP-nél pl:


[link]


December 31-ig fizethetsz bármelyik zsebből bármit, ahol elfogadják. Tőlem meg is szokták kérdezni, hogy melyik zsebből vegyék le. Ha nem tetszik nekik reklamálj!

2021. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy külön-külön minden zsebre mutatja az egyenleget...azért köszi
2021. nov. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!