Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jan. 01. -től, kapok rokkantsá...

Jan. 01. -től, kapok rokkantsági ellátást és már, nem vagyok, rehab. járadékos, a rehab. kártya igazolásom és a vele járó kedvezmények, a lehetséges munkáltatóm felé, még érvényesek? Vagy milyen kedvezményt kaphatnak utánam, ha rokkant vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 13:20
 1/1 anonim válasza:
Sajnos hatályát veszítette a rehab. kártya és a kedvezmények is. Mint rokkantat foglalkoztató, nem kap kedvezményt a munkáltató. Neked viszont kötelességed lett volna jelenteni és a kártyát visszaküldeni, sajnos.:-( Amikora rehab.ellátást megállapították és megkaptad a rehab. kártyát, akkor kaptál egy tájékoztatót, hogy mit kell tenni, kinek kell jelenteni, ha megváltoznak a körülmények. Én úgy emlékszem, hogy a munkáltató az első, hiszen nála kell legyen a kártya, ha foglalkoztat, aztán jelenteni kell még a NAV-nak, és a Rehabilitációs és szakértői főosztálynak. Bocs a rossz hírekért.
2016. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!