Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Majdnem mindig azt hiszem hogy a fejembe látnak az emberek tudják mire gondolok vagy figyelnek. Állandóan fáradt vagyok nincs semmihez kedvem. Iskolában a tanulmányi eredményim se jók viselkedni se tudok. Mindenen nevetek de nem érzem magam boldognak.Édesanyámmal élek apámmal már majdnem születésem óta nincsenek együtt. Apámnál éltem kb 1 évet de nem jöttünk ki egymással volt hogy megütött.A barátaim elhanyagolnak nem nagyon foglalkoznak velem. Szeretek aludni cigizni inni dr0g0zni ilyenkor boldognak érzem magam.Van amikor egész nap nem eszek csak este de akkor rengeteget van hogy napokig nem eszek de utánna rengeteget es van hogy egész nap csak eszek. Nincs semmi önbizalmam nem hiszem el amikor szépnek hívnak ideges leszek mert tudom hazudnak. (Bocsi a rossz fogalmazásért) egyébként lány vagyok

2021. nov. 6. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülő részéről a nevelés csődje, nálad meg lehet még ott van egy dackorszak, ha kb. 14-15 éves vagy. Vagy elmúlik idővel és benő a fejed lágya, vagy elkallódsz mert balhékba keveredsz, nem vagy motivált semmiben, nem tudsz továbbtanulni vagy nem is akarsz, aztán utolsó bevételi forrásként marad a webcam-ku®válkodás míg végleg ki nem égsz a 20-as éveidre.
2021. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeket még kihagytam: szorongok emberek közelébe, vágdosom magam mindig mondják lassú vagyok lassabb a felfogásom lassan beszélek.
2021. nov. 6. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest vígan drogozol meg iszol, pusztuljon csak még jobban az agyad.
2021. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 1-es valamilyen szinten igazad van de az utolsó mondattal egyáltalán nem értek egyet.
2021. nov. 6. 19:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Hidd el 3-as ha tehetném nem csinálnám ezeket a dolgokat és képzeld nem vígan csinálom ezeket a dolgokat épp ellenkezőleg.
2021. nov. 6. 19:42
 6/7 simad ***** válasza:

Áhh én is hasonlóban szenvedek, csak nem iszok meg drogozok xD

21/F

2021. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy depresszió.
2021. nov. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!