Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszinte vélemény?

Őszinte vélemény?

Figyelt kérdés

Egyik WP írásomhoz szeretnék kritikát, mivel ez az írás nagyon közel áll hozzám, és szeretném, ha mindenki számára élvezhető lenne! ^^


Ez egy BNHA fanfiction, Bakugo Katsuki x Reader történet, viszont nem baj, ha nem ismered az animét, vagy egyáltalán nem is nézel animét, mert az eddigi publikált négy fejezetben egyáltalán nincs benne Bakugo, se semmilyen animés cucc.


A kritikákat előre is köszönöm! :D


Link:


[link]



#fanfiction #kritika #Wattpad #animefanfiction
2021. nov. 8. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a [Név] meg [Teljes Név] dolgot szerintem felejtsd el. Borzasztó. Csak adj szerencsétlen szereplőnek egy nevet. Adtál neki személyiséget, úgyhogy az olvasók úgysem fogják tudni a sztoriba illeszteni magukat.
2021. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Gondoltam már arra, hogy átírom, és inkább OC-t rakok bele. De ezt a történetet readeres sztoriként kezdtem el, és akik rákattintottak, azok azért kezdték el, mert ilyen típusú sztori érdekelte őket. És szerintem fura lenne ez a hirtelen változtatás. Vagy szerinted nem? Te szerinted nyugodtan átírhatom?
2021. nov. 10. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan átírhatod, ha szeretnéd. A te sztorid. Azt csinálsz vele, amit csak akarsz.
2021. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már át is írtam! Köszönöm a tippet! ^^
2021. nov. 11. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!