Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám kirakott. Mitévő legyek?

Anyám kirakott. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még tanulok az utolsó évemet taposom az iskolában. Édesanyámmal minden apróságon összeveszünk. 18 év alatt tobbszor is kirakott mar, de mivel kiskoru voltam igy mindig visszamehettem. Habar gyakrabban voltam a mamaeknal.amiota betoltottem a 18at most zajlott le az elso komolyabb veszekedesunk, ami abbol adodott hogy nem tisztelte a maganyszferamat hiaba kertem meg ra tobbszor is. Lenyegeben kozolte velem hogy en takarodjak ki a lakasbol holnap reggel.

Mitevo legyek? Lehetetlen megbekiteni. Milyen lehetosegeim vannak, amikkel rovid tavra tetot tudok szerezni a fejem fole, amig nem talalok gyorsan egy munkat? Mamaekhoz nem tudok menni, mivel nincs helyem.



2021. nov. 8. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Suli kolija??
2021. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy barát/barátnő/rokon akinél legalább pár napig maradhatsz?
2021. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De. A legjobb barátomnál egy pár napot ott tudok maradni. De utána nem tudom mitévő legyek. Pár napom van kitalálni hogy mitévő legyek... 😐
2021. nov. 8. 22:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg úgy nem lehet ha itteni lakos vagyok.
2021. nov. 8. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mamadeknal tuti el fersz nem hagynak az utcan
2021. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis anya az ilyen. Biztos hogy nem csináltál semmi hülyeséget? Azért ez durva, hogy ilyen kis semmiség miatt kidobnak.
2021. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
azert valami olyat tehetel csak ugy nem dob ki vagy csak duhbol mondta
2021. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Beszálltál a háztartási munkába? Elláttad magad?

Azt írod, hogy munkát kell keresned. Tehát anyád tartott el, ami 18 éves korig, ha tanulsz, természetes. De már 10 éves kortól simán a lányom, fiam kezébe nyomom a porszívót. Szóval leírtad a “gonosz anya kidobott” verziót. És te?

2021. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anyám az utóbbi időben betegeskedett , mindent intéztem helyette. Már egy ideje külön vagyunk minden szempontból. Én veszem magamnak az öblítőt (magamnak mosok), tusfurdot, es az alapveto dolgokat, kajaba pedig beszallok, es ha ugy van meg is fozok (de ritka , mert nem szereti a foztomet). Nyilvan,kitakaritom a kozos helyisegeket, mert igenyes vagyok a kornyezetemre. Sot tulsagosan is. Ugyhogy ezzel nincs is baj.

A valodi baj az volt, hogy nem tisztelte a maganszferamat ram nyitott , en megijedtem, es megkertem hogy menjen ki. Nem ment ki hanem neki allt vitazni velem. Ritka gaz volt az egesz helyzet, ugyhogy el is sirtam magam, es kozolte velem hogy agybajos vagyok. Ma reggel hozzam sem szolt.

2021. nov. 9. 07:39
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Bizonyára elváltak a szüleid. Apádhoz nem mehetnél?
2021. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!