Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne piszkál...

Mit csináljak, hogy ne piszkáljanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Ülök a helyemen kussba,egyedül.ODaa jön és elkezdpiszkálni.

Meg ütöget.És ezt kb. az osztályom háromnegyede csinálja.:S


2010. szept. 4. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, ahogy te. Csendben ülök a padban, komoly vagyok. A többiek ugyanúgy, ahogy hozzád is, odajönnek piszkálni és bántani. Pontosabban csak odajöttek, mert kb. 3-4 hónap piszkálódás után látták, hogy akármennyire is piszkálnak, én nem reagálok rá, ezért megunták.


Szerintem azért, mert látják, hogy SOKKAL komolyabb vagyok náluk, nem beszélek csúnyán, stb..és van több célom az életben.

2010. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenek nem fognak változni. szánalmas emberek az osztály társaid. én is voltam már így. nem változtat semmin ha szólsz az OFŐ-nek mert ha nincs ott jobban fognak bántani mert beköpted őket utána meg letagadják stb. iratkozz át egy másik iskolába vagy kéresd át Magad az évfolyamból másik osztályba.
2010. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
ha fiú vagy fogod magad.. és végig vered az egész bandát.. vagy csak elég egyet elkapni jól megverni de úgy hogy kifeküdjön.. akkor rájönnek hogy nem kéne..
2010. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Mindig ezt csinálták, vagy csak most kezdték? Tudsz még tűrni? Vagy úgy érzed, könnyebb lenne egy teljesen új környezetben? Vagy az is megviselne? gondold át ezt is, mielőtt lépsz.

Szüleid mit szólnak?

Nagyon szomorú, hogy manapság ilyenek vannak és egyre több. Én is nagyon féltem a gyerekeimet.

A következő taktikát választottam gyerekeim védelmében.

Ugyan a hátam közepére nem kívánom az ilyen típusú embereket, de megpróbálok összebarátkozni a szülőkkel és óvatosan, nem tolakodóan!!! megismerni a gyereket.

Ha ez megvan, akkor szintén óvatosan le lehet reagálni a nem megfelelő viselkedést. Először úgy, hogy nem veszek róla tudomást. Ha nem használ, akkor lehet szólni, nagyon türelmesen. Ennek már hatni kell. Ha ez sem, akkor feltétlenül szólni kell igazgatónak, pszichológusnak, hogy lépjenek. De szerintem, ez a végső lépés. Ez persze függ az eset súlyosságától.

Tehát, először szüleid, vedd rá őket, lépjenek.

2010. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először az osztályfőnöknek jelented,ha nem használ az irodában. Addig kell járkálni az igazgatóra míg meg nem unja és nem tesz valamit.
2010. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje hogy kiállj önmagadért.Ha megütnek,visszaütsz.Csak egy bunyót kell túlélned.Ha győzöl,soha többé nem piszkálnak.Csak a gyengéket ütögetik,és csak egy nyuszi hagyja magát.Az osztályod háromnegyede azt gondolja,hogy egy lábtörlő vagy.Illetve kéztörlő.

Ha nem tudod megvédeni magad,akkor vígasztaljon a tudat hogy nem tart örökké.

2010. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az osztály háromnegyedével szemben hogy győzhet egyetlen tanuló? Még jól el is fogják agyabulálni, és azt fogják mondani, hogy te kezdted, még téged büntetnek meg a tanárok. Menj át egy másik iskolába!
2010. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha átmegy egy másik iskolába ott is nyuszi lesz,és kezdődik minden elölről.Neki kell változnia.Vagy némán tűrni tovább...

Csak egy embert kell legyőzni,nem a fél osztályt.Utolsó te biztos lány vagy.

2010. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom most kezdted a sulit. Csak azt piszkálják akit lehet, aki hagyja magát...

Az első alkalommal kellett volna fellépni (akkor a legkönyebb).

Engem is piszkáltak, amikor középsuliba mentem, első padba kerültem, mindenki velem szórakozott, szemetet szórtak a táskámba, dobáltak..., a 2. héten beültem a leghátsó padba. A piszkálódósok előttem voltak, szórakoztak az előttük ülőkkel, de én nagyon jól elvoltam hátul... Sőt még profitáltam is belőle, puskázni mindig lehetett, ugyanis a tanár a roszabb gyerekekkel volt elfoglalva...

2010. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én helyedbe vissza ütnék nem hagynám hogy minden utolsó sehonnai hülye baszogasson
2010. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!