Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak hogy ne piszkálj...

Mit csináljak hogy ne piszkáljanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim állandóan azzal piszkálnak ,hogy szerelmes vagyok egy 19 éves srácba.Azért piszkálnak ezzel, mert jóba vagyok annak a fiúnak a családjával és sokat vagyok náluk és van 3 osztálytársam akik ismerik azt a fiút és szokták kérdezgetni hogy:miket szoktam ott csinálni?Persze akkor elkezdünk arról a fiúról dumálni és sokszor kérdezik hogy mi van vele.Ezért sokat szoktunk róla beszélni.De most az egyik kitalálta hogy szerelmes vagyok abba a fiúba mert sokat beszélek róla és elterjesztette az egész osztályban és állandóan ezzel bántanak.Hiába mondom nekik hogy nem szeretem meg nem tetszik nem értik meg.Ma elmondták az öccsének aki velem jár egy suliba és nagyon kiakadtam.Legszívesebben kikötözném az összes embert aki benne van a dologban és hagynám őket éhen halni.Nagyon idegesít hogy hiába beszélek akkor is ezt terjesztik rólam.Mit csináljak hogy végre leálljanak?7.-es lány vagyok.
2010. ápr. 16. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, unalmasan fog hangzani, meg használhatatlannak veszed a tanácsom, DE:

- ne foglalkozz velük, egyik füleden be, másikon ki!

- másik lehetőség, hogy kérkedsz vele, hogy te így meg úgy mész oda... féltékenyek lesznek, ha frappánsan válaszolsz, és ne aggódj, leszállnak rólad

Amúgy mit szoktál a srácnál csinálni? :)

2010. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát oda járok lovagolni az apukája az edzőm és sokat vagyok ott.Már szinte családtagként kezelnek ami jó.Csak az nem az hogy azt hiszik az idióta osztálytársaim hogy "pasizni" megyek oda.Most ha ilyen sokat kérdeznek róla akkor csak elmondom nekik amit tudni akarnak ha nem személyes.De még olyanok piszkálnak vele akiknek semmi közük hozzá csak pletykaként hallották de nem is tudják a teljes sztorit.Már nem tudom mit csináljak nagyon kiakasztott hogy elmondták az öccsének aki azt mondta hogy elmondja neki.Nem tudom hogyan magyarázom ki magam ebből ha rákérdez,de azért elmondom neki amit itt leírtam és akkor már érteni fogja. Jah még azt is kitalálták hogy az öccsébe vagyok szerelmes,de erről a témáról már leszálltak.Szerencsére.
2010. ápr. 16. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Régi dolog:

Minél jobban látják rajtad, hogy idegesít, annál jobban csinálják.

Beszéld meg a sráccal, hogy ezt csak kitalálták, és mond nekik, hogy te és a srác is tudja az igazat, de ha nekik ez jól esik csinálják csak.

2010. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
ha látják,hogy téged idegesít,annl jobban csinálni fogják.ne vedd figyelembe,mit mondanak,tudom hogy nem egyszerű,de nem tudsz mást csinálni..mellesleg nagyon éretlen osztálytársaid vannak,de ez majd változni fog.
2010. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sráccal beszéld meg,hidd el jobb megbeszélni mint úgy tenni mintha mi sem történt volna.Mond meg neki szépen,hogy miért kezdték el ezt terjeszteni,hogy hogy érzel valójában(vagyis,hogy csak barát) és,hogy reméled ezzel nem hoztad kínos helyzetbe.


Az osztályban meg nem kell odafigyelni,ne is szólj róla semmit,csak ha kérdeznek,amit meg belekombinálnak azon sunyin mosolyogj:)

2010. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha kell ordíts rájuk h haggyák abba!én azt szoktam csinálni!XD

mindig bevállik.12/L

2010. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia velem is ez volt a helyzet csak 1 irtó idegesitő csaj meg tudta kibe vagyok szerelmes és el akarta mondani a srácnak.Hamarabb léptem,mint ő elmondtam a srácnak és a csaj jól beégett.Tisztázd a sráccal.13/L
2010. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hallottad már hogy "ne etesd a trollokat"?

Ha azt mondod hogy én nem meg ilyenek az csak olyaj a tűzre.

Ilyenkor Ellenük kell fordítani amit mondanak, mond azt amire a legkevésbé számítanak, az átlag ember ilyenkor nevet egyet azt kész.

2010. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sz@rd le őket.

ha nekik nincs fontosabb dolguk ennél akkor eléggé szegény emberek.

biztos van olyan barátnőd aki nem ezt csinálja és jóbarát:)

előbb utóbb jon egy másik csaj akit "b@sztatni kell.Akkor már nem te leszel a céltábla hanem a másik.akkor viszont a másikat meg tudod védeni.:)

13/L

2010. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah általában kiszúrnak maguknak valakit a normális(jól tanuló,jól viselkedő,rendes osztálytársak)emberekből és azt csesztetik 2 hónapig.Pl.:A múltkor 2 tök normális becsületes osztálytársamat megvádolták hogy ellopták a másik osztálytársam tízóraiját-.-.Annyira jellemző, hogy csak azért csinálják, mert amikor valakit piszkálnak közösséget alkotnak, szóval akkor összetartanak de ha valaki beleszól akkor rögtön kitalálnak róla valamit.
2010. ápr. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!