Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik a Mo dao zu shi...

Mi történik a Mo dao zu shi könyvben Lan Zhan kardjával?

Figyelt kérdés

Szóval olvasom a könyvet csak még a 2. kötetnél járok. Abban szeretnék segítséget kérni mi történik azt hiszem a 4. kötetben Bichennel?😂😂

És aki tud rá válaszolni az érti milyen értelemben kérdem. Annyit tudok hogy Weinek is köze van hozzá😂😂



2021. nov. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos... nincs a kérdés a 18+-os kategóriában, ezért nem tudom, mennyire fogalmazhatok nyíltan... XD Meg persze számodra spoiler is, habár ezek szerint valahol már hallottál valamit... xD Azért leírom, ha nem zavarnak téged a spoilerek, és már megkérdezted. xD


Az 5. könyvben történik a dolog, ami egy extrákat tartalmazó kötet, tehát a sztori a 4. könyvben véget ér, ezek pedig kisebb szösszenetek a karakterekről (többnyire Wei Wuxianről és Lan Wangjiról). És hát felnőtt tartalmúak. Az egyik ilyenben, Wei Wuxian Lan Wangjit környékezi meg álmában, mármint bekerül az álmába, ahol Wangji még csak tinédzser, és nincsenek még együtt. Ennélfoga nem nagyon akarja magát hagyni Wei Wuxiannak. Wei Wuxian pedig, mivel Lan Wangji nem akarja neki adni a "kardját", elveszi tőle a Bichent, hogy azzal szórakoztassa magát. Lan Wangji páholyból nézi végig tulajdonképpen, ahogy Bichen markolata megismerkedik belülről Wei Wuxiannel~ XDDD Azután Lan Wangji megmutatja, ki a főnök. B)


Úgy látszik, ez a jelenet túl hirhedt lett mostanra. XD

2021. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt egy élmény volt meg tudni🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 1. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút ez a kedvenc jelenetemXDDD minden pillanatát imádtam.
2023. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!