Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normalis kapcsolati biszony...

Ez normalis kapcsolati biszony vagy em reagallom tul?

Figyelt kérdés
Szoval a heten szabadsagon vagyok es ugy egyezztunk a baratommal ,hogy o is vesz ki szabadsagot a hetre es akkor megyek hozzajuk es csinalunk ezt azt(mert amugy 40km re lakik tollunk es miota en is dolgozom nem voltam ugy ott ,hogy ott aludjak vagy tobb idot toltsek ott ) . Szoval amugy nm vett ki szabadsagot es egesz heten dolgozott de azt mondta holnap mehetek hozza mert ugyis kell segitsek neki valami hazimunkaba . Most nekem nem a munkaval van a bajom mert szeretek dolgozni , de nem megalazo , hogy ugy hiv , hogy szombaton gyere mert ugyis lesz dolog es kell segits .. vagy lehet tulreagallom😅nektek mi a velemenyetek? 20/L . ( elnezest a helyesirasi hibakert igyekeztem helyesen irni de magyarul csak negy evet tanultam irni )

2021. nov. 19. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszony *
2021. nov. 19. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd kihasználásnak. Akkor is együtt vagytok, de éppen segítesz neki ebben-abban. Én természetesnek veszem.

Ffi.

2021. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tulreagalod :)
2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!