Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni az alkoholo...

Mit lehet csinálni az alkoholos lehelettel?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy kollégiumi bulin, ami elég durvára sikerült. Minden szart összeittam, vodkát, rumot, sört, bort. Szerencsére nem vagyok másnapos, de árad belőlem az a büdös alkoholszag, ahogy bomlik le. Mostam fogat kétszer, szájvízzel öblögettem, de így is érezni lehet. A gond az, hogy 10-re mennem kell előadásra, ahol már ellőttem az összes hiányzási lehetőséget. Ez olyan óra, ahol kis teremben vagyunk össze zsúfolva, a tanár feldob egy témát, és mindenkinek véleményt kell alkotni, tehát muszáj lesz beszélnem, és nagyon gáz, ha dől belőlem a piaszag. Szájmaszkom van, de csak az a gagyi vékony, simán keresztül érződik rajta. Szobatársam javasolta, hogy egyek, de semmi étvágyam. Csináltam szendvicset, de pár falat után kihánytam. Milyen ötleteitek vannak? Hogyan lehetne eltüntetni a szagot?


21/F



2021. nov. 30. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ez bomlik benned, és jön ki.

Nem csak a szádon, hanem a bőrödön is, ahogy a szervezeted megszabadul a mérgező anyagtól.

Legközelebb ésszel csináld.

2021. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene eltuntetni a tegnapi buli 'szovodmenyeit'? Nem egyszerubb elmondani ha rakerdeznek, hogy tegnap egy ordenare bulin vettel reszt ... bocsika :)
2021. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
A fokhagyma elég jól elnyomja... *-*
2021. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
Semmit, ez a jellegzetes "cefreszag" már a bomlástermékek bűze, a véredből (tüdődből) jön a leheleteddel együtt. Semmilyen maszk nem változtat rajta, mivel folyamatosan "gyártod" a leheletet, és az úgyis a levegőben végzi.
2021. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!