Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom az "apám" mitt tegyek?

Utálom az "apám" mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát, mindenkinek olyanokat mondd rólam, hogy én egy "Beteg, fogyatékos,depressziós lány vagyok" kezdjük ott, hol tudna más ilyet mondani a saját gyerekére? Pláne vad idegen embereknek. Na visszont, a mi "Családunkba" van egy kis "Titok" nekem igazából nem ő az apám, csak 5 éves korom óta van velem, és isten tudja hogyan, de azon voltak hogy be meséljék nekem, hogy ő az én apukám, tehát nem is tervezték nekem elmondani, de amúgy igazából nem, az igazi apámat nem ismerem, és erre úgy jöttem rá, hogy emlekszek az igazi apukámra, mikor még 5 évesen velünk volt, de ez így nagyon hosszú sztori lenne, a lényeg hogy, nem az apám, és ez 100% az öcsémmel mindig is jobban foglalkozott anyám is, és apám is, de ez nekem nem is fàjt, De attól még, mert nem vagyok a saját gyereke, attól még, miért kell engem piszkálni? Nekem is olyanokat mondd sokszor, hogy "Rossz rád nézni,csúnya vagy" meg ilyenek, és bár én le szarom, mert az ő véleménye nekem meg egyezik a 0-val de akkor is, hogy mondhat ilyet, főleg idegeneknek?
2021. dec. 6. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd! :)
2021. dec. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor én még sokszor csodalkozok, hogyha nem áll velem szóba senki, vagy ha automatikusan rossz véleményük van rólam. Régebben élet vidám lány voltam, barátkoztam, rengeteg barátom volt, akiket így haza hoztam, képes volt "apám" oda jönni hozzánk, akkor kb 9/10 évesek voltunk, és így full előttem, elkezdi mondani a barátnőimnek, hogy ne foglalkozzanak velem, mert én fogyatekos vagyok, meg hulye, meg ilyenek.
2021. dec. 6. 07:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig az volt a baja, "Apámnak" hogy barátkozok mindenkivel, és életvidám lány voltam, most az a baja, mert magamnak való vagyok, és ha valaki jön inkább elmegyek, meg nem beszélgetek senkivel, de ez is miatta van! Elegem volt mar abból hogy képes volt az akkor 9 éves kislányokhoz oda menni, csak hogy el tudja mondani, hogy én mennyire fogyatekos vagyok. Ha bármit akkarok, akkor nem lehet, de tudjátok miert nem? És ezt bevallotta "apám" is, tehát miert nem? "Pont azért mert én akkarom" Anyám szerint annyit idegeskedek hogy agy vérzést fogok kapni.
2021. dec. 6. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy hormonalis atalakulason esel at es ezert tulerzekeny vagy?
2021. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Nin kizárva, de akkor is, a nagy semmiből hogy mondhat rám olyanokat, meg idegeneknek, hogy beteg fogyatekos depressziós kocsog lany vagyok?
2021. dec. 6. 08:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet hogy amíg vele élsz, addig nem sokat tudsz tenni...

Írtad is hogy számodra nem sokat számít a véleménye. És ez az ami fontos. Ő csinálja a hülyeségeit - de neked nem kell ezzel foglalkozni. Nem kell magadra venni, vagy jelentőséget tulajdonítani neki. Mondjuk az jobb ha így nem viszel oda ismerősöket/haverokat - csak olyat aki a barátod, és tudod hogy nem venné komolyan amit rólad mond az öreg. Sőt elve ha elhívsz valakit fel is készítheted ~ hogy a fater elbeszél ám.., nem kell vele foglalkozni :)

A lényeg viszont hogy figyelj arra, hogy benned ne váltson ki semmit. Reagálnod, vagy idegeskedni tök felesleges, hiszen nem tudsz a helyzeted változtatni (és mindig ő lesz előnyben). Így viszont hogy ezen rugózol, lényegében csak magad alatt vágod a fát (feleslegesen). Úgysem számít a véleménye. Egyszerűen engedd el. (Ha észreveszi hogy nem foglalkozol vele, akkor ő is visszavesz szerintem, mert feleslegesnek érzi majd az egészet.) Kb valami ilyesmi....

2021. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azalatt hogy ne foglalkozz vele azt értem hogy legyél semleges. Ne utáld őt, mert azzal már negatív vagy. Csak legyél semleges érzelmileg felé, és add önmagad. Így ha később sok-sok év múlva visszanézel, vagy ő néz majd vissza, akkor nem lesz benned semmi olyan ~ hogy mi lett volna ha??

Neki meg olyan lesz hogy volt egy tök jó csaj, akivel rosszul alakultak a dolgai, mert ilyen kibírhatatlan volt (tükör).

2021. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Bármi rosszat mondd rám sose reagálok semmit, es leszarom, de akkor is.. ugyanugy csinalja, es en tenyleg leszarom, mert leszarom.. de mások előtt..
2021. dec. 6. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket mond akkor tényleg nem az édesapád
2021. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!