Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám helyrehozni a...

Hogy tudnám helyrehozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Egy srácról van szó, akit nagyon szeretek. A kapcsolatunkat soha nem tudtuk igazán hova tenni, évek óta, amióta ismerjük egymást. Néha úgy tűnik, szerelem, néha úgy, barátság, máskor hónapokig alig beszélünk, aztán megint jön a ragaszkodás, és a szeretlekek. Az utóbbi időben komoly veszekedéseink voltak. Viták mindig akadtak, a kapcsolatunk a kezdetek óta viharos, mert nehezen hagyjuk a másikat érvényesülni. A legutóbbi veszekedés utáni óriási békülést követően azt hittem, végre rendezzük, ki hogyan érez, de nem így történt. Az azt követő 2 hónapban alig-alig beszéltünk. Nagyon hiányzik, mint ember, mint barát, mint társ(?). Folyamatosan aggódom érte, és azt szeretném, hogy minden olyan legyen, mint régen, amikor kínos pillanatok nélkül tudtunk nevetni és beszélgetni, és nem éreztük kötelezőnek azt, hogy kettőnkről kelljen beszélni. Persze valahol hatalmas szükség lenne arra, hogy végre beszéljünk kettőnkről, mert ezt mindig elmulasztottuk megtenni. Nem tudom, mi lehetne a következő lépés, hogy ne érezzem azt, hogy eltávolodunk egymástól. Néhány napja is ő keresett, mindig ő keres, keresném én őt, de nem tudom, hogyan tudnék vele bármiről beszélgetni úgy, hogy fogalmam sincs, tulajdonképpen, mik is vagyunk mi. Tudom, nem kell megcímkézni a kapcsolatokat, de képtelen vagyok őszintén beszélgetni vele bármiről, míg önmagunkkal és egymással nem nézünk úgy igazán szembe. Mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 6. 00:55
 1/1 anonim válasza:

helló

én is hasonló helyzetben vagyok a párommal, de nálunk az a külömbség, hogy én keresem őt, de alig találkozunk, és egyszer én is úgy érzem, hoyg szeretem máskor, meg , hogy nem, és az ilyen kapcsolatna sajnos nincs értelme, mivel le lehet ülni beszélni, és ideig óráig működig is, de utánna minden viszatér oda ahonan elkezdődött, sajnálom, de ez már soha nem lesz egy igazi szerelem, se a te se az ő részéről, mivel szerintem az alapból nem normális, hogy hetekig nem beszéltek, és azt ajánlom, hogy ha rá tudod venni magam akor beszélj vele, hoyg ez így nem jó, és hogy jobb lesz, ha ennek véget vettek. és tudom, félsz attól, hogy vége lesz, és hoyg egyedül maradsz, de nem kell, van még sok más fiu aki hidd el, hoyg megmutahta majd, hogy mi az, hoyg igazi szerelem, bizalom, öszinteség, törödés. és mivel emberek vagyunk szemvednünk kell, hogy megtanuljuk mi a jó és a nemjó, én is nagyon sokat gondolkoztam, és arra jutottam, hogy csak egymás életéból veszünk le feleslegesen időt, mivel még "igy" vagytok együt egyikőtök se boldog igazán. szóval az lenne ha legyjob, hoyg öszeszeded a gondolataid, megkereset és elmondod neki, hoyg ez így nem jó, és hogy ha lehetséges inkább scak barátok legyetek, vagy ey daraig talán az se lenen jó, csak miután mind a 2 en elfogadtátok , hogy mi is történt. nekem ez a véleményem, és bocsi a helyes írási hibákért ^.^, és hidd el, nem scak te vagy ilyen reménytelen szar helyzetben. De lépni kell ha boldog akarsz lenni, igazán boldog.

2010. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!